Pes mi nežere granule

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Pes mi nežere granule

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel P Petran. a poslední změna proběhla před 8 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #512879
    P
    Petran.
    Účastník

    Možná to chce opravdu dobrý granule. S obsahem čerstvého masa, pokud vím, čím více masa v granulích tím více mu voní a chutnají. Navíc čím více masa tím méně dochucovadel a různých věcí které se dávají namísto masa. Zkuste tyto https://rawbark.cz/produkt/granule-na-miru/, mají v sobě jen čerstvé maso a opravdu jsou kvalitní.

    • #513148
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      No to vypadá moc dobře co jsem se dívala. TO složení je teda top. Zkusila jsem si ten dotazníček a moc se nám to doma líbilo. Co jsem hledala ale na netu tak tu moučku naopak vychvalují, protože jí mohou dát do granulí víc než toho masa, který se prostě tou úpravou zmenší díky obsahu vody, takže ho tam není tolik.

      • #513199
        P
        Petran.
        Účastník

        Jasně ještě aby to někdo nehanil. 😀 Ve volný přírodě si ten vlk toho zajíca taky neugriloval na popel. Moučka vzniká při 150 stupních. Následně díky tomu může být produkt karcinogenní. Navíc je moučka až 7-8x levnější než kvalitní maso a nevíte nikdy z jaké části zvířete to je. Tady v těchto je kvalitní maso od Českých farmářů a je ho tam dostatek.

  • #512206
    H
    HelaStach
    Účastník

    Jde o českou značku, která hodně dbá na složení a v jejich krmivu nejsou zbytečné přísady ani lepek. Tady máte odkaz na jejich stránky, najdete tam informace i složení krmiv http://www.marppetfood.cz

  • #512093
    B
    Blacka
    Účastník

    Holky, co je to za značku? Je česká? Kde bych našla složení jejich granulí?

  • #511972
    H
    HelaStach
    Účastník

    Zdravím, taky mi trvalo než jsem našla značku, která psovi chutná. Kupuju krmivo od Marp a pes mi žere i konzervy i granule. Navíc má značka super jednoduché složení bez zbytečným přísad.

  • #511959
    P
    Polka
    Účastník

    Zdravím, pes mi nechce žrát koupené granule, nemáte někdo podobnou zkušenost?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist