Padání vlasů – co s tím?

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Padání vlasů – co s tím?

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel h hancanov a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #505584
    h
    hancanov
    Účastník

    Já zkusila všechny možné přípravky a zbytečně, pomohli mi nakonec až na specializované klinice https://www.clinicalhair.cz/ mají pobočky po celé republice a opravdu jsou tam výborní.

    • #505620

      kvapik
      Účastník

      Aha a jak to tam řešili a na jak dlouho ta léčba asi tak byla než se ti to spravilo?

      • #505702
        D
        Danka.m
        Účastník

        Na klinice zbytečně zaplatíte plno peněz a výsledek je vždy nejistý. Zkuste napřed kosmetiku Milva, je za skvělé ceny, za to nic nedáte a s výsledkem budete spokojená.

        • #505728
          h
          hancanov
          Účastník

          Právěže to vůbec není drahý, řekla bych že je to i levnější než dávat peníze za kosmetiku a zkoušet pořád novou a novou…tady naopak má člověk jistotu že to pomůže, ale samozřejmě záleží na každým co je mu příjemnější. Já jsem přišla, udělali mi trichologické vyšetření, tím zjistili proč mi vlasy padají a nasadili mi přímo na to léčivou kúru takže výsledky se dostavily opravdu rychle.

  • #505582
    H
    Hanička45
    Účastník

    Moc díky – hned jsem si kosmetiku (šampón, kondicionér a vidčku s chininem) Milva objednala. Super je, že mají kosmetiku za fakt nízké ceny, to už se dneska moc nevidí.

  • #505422
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Značka Milva je skvělá – já si kupuju šampón a vodičku s chininem a vlasy nepadají.

  • #505411
    D
    Danka.m
    Účastník

    Za mě jedině kosmetika na vlasy https://www.milvacz.cz/ to je zázrak na padání vlasů.

  • #505295
    H
    Hanička45
    Účastník

    Zdravím, holky poradíte – už skoro dva měsíce bojuju s padáním vlasů? Nevím, jestli je to podzimem nebo už věkem (mám 40+).

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist