Padání vlasů

Femina.cz > Fóra > Krása > Padání vlasů

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel j juliebaborska a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517816
    j
    juliebaborska
    Účastník

    Zkuste keratinovou vodu https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-hair-liquid-keratinova-regeneracni-voda/ a nebo řadu Hair booster, to mi zachránilo vlasy. Díky bohu, jinak bych o ně asi přišla. Krásně voní

  • #517813
    P
    Pisinka
    Účastník

    Holky, teda o tom, že zkusím kolagen uvažuju už dlouho, proto jsem ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila 🙂 Kolagen jsem si hned objednala a těším se na výsledek.

  • #517760
    H
    Holina
    Účastník

    Tady máte odkaz přímo na jejich stránky http://www.orcacollagen.cz Najdete tam veškeré informace o kolagenu i o členství a můžete ho tam rovnou objednat.

  • #517709
    S
    SonickaVol
    Účastník

    Moc děkuji za komentář – kolagen jsem nezkoušela, ale asi bych do něj šla, když čtu, co jste napsala 🙂 Poradíte ještě, kde bych o tomto kolagenu našla víc informací.

  • #517686
    H
    Holina
    Účastník

    A zkoušela jste užívat kolagen? Mě teda zafungoval, a to ne jen na padání vlasů, ale i na hydrataci pokožky, na zjemnění vrásek, lepší kvalitu nehtů, i na klouby. Užívám Orcacollagen už více než rok, má skvělou chuť a baví mě ty benefity 🙂 Navíc, když si zřídíte členství čerpáte plno výhod, včetně nejnižší ceny za kolagen, dopravy zdarma a automatické objednávky.

  • #517664
    S
    SonickaVol
    Účastník

    Dobrý večer, nemáte prosím někdo zkušenost, co by mohlo zafungovat na padání vlasů? Mám už 42 let a je možné, že je to i věkem, ale i tak – kdyby měl někdo nějaký tip, byla bych vděčná.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist