Outdoorové oblečení pro děti

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Outdoorové oblečení pro děti

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  lenka3kubin@seznam.cz a poslední změna proběhla před 1 rokem, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #507624
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Sháním pro děti nové kvalitní batůžky, doporučte osvědčený eshop, díky 🙂

    • #507680

      kvapik
      Účastník

      Tak se připojím k otázce, zrovna taky vybírám tak budu ráda za doporučení a zkušenost.

      • #507776
        e
        evcasl
        Účastník

        Já jsem moc hezký a kvalitní koupila na eshopu nejkufry.cz tak zkuste mrknout, myslím že byste mohli vybrat 🙂

        • #507832
          j
          jaarkkaa
          Účastník

          Skvělej tip moc děkuju, už mám hotovou objednávku tak se těším až dorazí 🙂

          • #507869
            e
            evcasl
            Účastník

            Skvělý to mě těší že jsem dobře poradila a že jsi vybrala cos potřebovala 🙂

  • #506237
    D
    DendulkaN
    Účastník

    Kde si myslím, že určitě vybereš, tak je eshop http://www.promaledobrodruhy.cz kde mají neskutečný výběr dětského oblečení, doplňků a vybavení.

  • #505644
    A
    Alousek
    Účastník

    Já bych spíš ocenila rady na kvalitní zimní fusaky pro dvouleté dítě 🙂 ten co máme už je velikostně nedostačující, z čehož jsem docela zklamaná.

    • #505746
      V
      VeveruškaP
      Účastník

      Kdo má pěkné a kvalitní fusaky do těch let je česká značka Little angel, tak zkus mrknout na jejich eshop 🙂

      • #506050
        A
        Alousek
        Účastník

        Děkuji za tip, fusaky mají fakt krásné. Vezmu nejspíš tady ten černý, protože plánujeme druhé dítko, tak abych ho mohla pak využít i pro něj v případě, že by to byla třeba holčička https://www.littleangel.cz/fusak-exclusive-5ti-bod-outlast-cerna-seda/

        • #507980

          Co to znamená to outlast?

        • #507063
          V
          VeveruškaP
          Účastník

          Jo tak to je taková univerzální barva 🙂 hlavně se mi líbí, že tím, že u nich nakoupíš, tak podpoříš zdravotně znevýhodněné 🙂 navíc jde o českou značku, což vždycky ráda podpořím

          • #507450
            S
            Sonia.Cer
            Účastník

            Doporučuju kouknout i na to jejich oblečení. Konkrétně s těmi jejich bodyčky a čepičkami jsem moc spokojená 🙂

  • #504736
    z
    zvonilka
    Účastník

    Ahoj, já moc ráda nakupuju na shopu https://www.crawler-shop.cz. Je to senzační shop, oblečení mají ušité z merino vlny, která je skvělá, protože je vhodná i pro alergiky a pro děti s citlivou pokožkou. Na zimu jsem tam koupila dětem ninja kuklu, ta je senzační, protože díky ní jsou děti v teple, netáhle jim na krk ani na uši 🙂

  • #504259
    m
    michala69
    Účastník

    Zdravím, chtěla jsem se zeptat, kde seženu pěkné a kvalitní outdoorové oblečení pře internet?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist