Ochrana dýchacích cest

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Ochrana dýchacích cest

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Alenka79 a poslední změna proběhla před 2 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #495620
    A
    Alenka79
    Účastník

    Já také nakupuji kvalitní respirátory na e-shopu prozdravotniky

  • #494343

    Taky nejraději nakupji respirátoy na shopu prozdravotniky

  • #493529
    s
    spamove
    Účastník

    Musím se přidat ke chvále na e-shop prozdravotniky.cz, nakupuji u nich tedy respirátory jak pro děti, tak pro dospělé a vždy v pořádku.

  • #493275
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník
  • #492689

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Budu ráda za nějaké info.

  • #492560
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Zkusím se zeptat u nás v podniku co máme za ty respirátory.Pan majitel si tady na tyto věci potrpí aby bylo zachováno naše zdravý.

  • #492555
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Tak to je super, dívala jsem se, že mají i barevné, což já mám třeba ráda, když už to musíme nosit, tak ať to nějak vypadá 🙂

    • #492656
      i
      irishanova
      Účastník

      Taky si ráda kupuju ty barevné respirátory 🙂 https://www.prozdravotniky.cz/barevne-respiratory-ffp2/

      • #493426

        To já jsem konzerva a kupuju si jenom ty černé. Jsou ty dezinfekční spreje i na respirátory nebo jenom na ty nano roušky ?

  • #492538
    l
    lopuchar
    Účastník

    Ahoj, dlouho jsem hledala kvalitní, pestré respirátory, nakonec jsem našla e-shop prozdravotniky.cz, takže hojně objednávám tam, mají i dětské. Za mě velikánská spokojenost 🙂

  • #492526
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Co je vůbec všechno schváleno jako dostatečná ochrana ?

  • #492525

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Ahoj kde nakupujete kvalitní respirátory?Už žádné nemám a budu si muset nějaké koupit.Chci samozřejmě ty nejkvalitnější abych se nenakazila atd.Je to hrůza jak se ta nemoc zase rozjela a tak je potřeba se co nejvíce chránit.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist