Oblečení pro vysokou ženu

Femina.cz > Fóra > Krása > Oblečení pro vysokou ženu

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel E Esterinda a poslední změna proběhla před 1 rokem, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #508747
    E
    Esterinda
    Účastník

    Musím se přidat do debaty 🙂 Taky na https://eshop.meeradesign.cz nějakou dobu nakupuju a musím říct, že jde o kvalitní české oblečení. Mám od nich už celkem dost kousků a  vše drží krásně tvar a barvy jsou také stálé. Za mě je i fajn, že jde o udržitelnou módu, která je vhodná i pro alergiky, materiály jsou v bio kvalitě.

  • #508688
    K
    Květa B.
    Účastník

    Zdravím, na míru šijí tady eshop.meeradesign.cz. Oblečení u nich objednávám už dlouho a jsem vždycky maximálně spokojená. Vyhovuje mi, že mají dané střihy a já si zadám své míry a mám oblečení přímo na sebe. Už mám od nich několik kousků a oblečení se moc dobře kombinuje.

  • #508646
    S
    Salminka
    Účastník

    Dobrý večer, holky – jsem hodně vysoká a sehnat na sebe oblečení, které mi fakt padne je velký problém. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Necháváte si věci třeba ušít?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist