Nové hračky

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Nové hračky

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel v verkaherka001 a poslední změna proběhla před 1 rokem, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #506835
    v
    verkaherka001
    Účastník

    Vibrátor je takový základ bych řekla, a pak záleží co se ti bude líbit ale třeba womanizer apod.. stojí za to 🙂 Koukni sem  na http://www.e-kondomy.cz řekla bych že je tam dost dobrý výběr 🙂

  • #491366

    Vibrátor je taková klasika.. a nebo tedka jsem si pořizovala womanizer, a pecka. Musím rozhodně doporučit:-)

  • #487797
    K
    Kryska
    Účastník

    A chceš spíš něco pro sebe nebo něco, co můžeš použít společně s partnerem ? Z těch společných hraček doporučuju we-vibe.

    • #487879
      J
      JaninaR
      Účastník

      Spíš jenom něco pro sebe :). Nejsem si úplně jistá tím, že chlapa tady ty věci berou.

      • #489389
        K
        Kryska
        Účastník

        A zkoušela ses dívat třeba na e-kondomy a projít si, co mají a co by se ti třeba líbilo ? 🙂

        • #492087
          J
          JaninaR
          Účastník

          Dívala, ale mám docela strach si něco objednat, protože jde o sexshop, tak aby hned kurýr nevěděl, co veze ….

  • #487735
    J
    JaninaR
    Účastník

    Ahoj… ráda bych se trochu inspirovala a koupila si nějaké vybavení k sexuálním hrátkám. Akorát jsem teda úplný začátečník a chtěla bych se zeptat, co by jste mi doporučily ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist