Nová prsa

Femina.cz > Fóra > Krása > Nová prsa

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel j jaarkkaa a poslední změna proběhla před 9 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #512321

    Opravdu, provedení takové plastické operace by si měl drift boss vybrat šikovný lékař. děkuji za váš úvod. Navíc jsem si všiml, že mnoho lidí dnes miluje malý trend. V závislosti na preferencích a názorech každého člověka je pro něj nejlepší volba

  • #512153
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Mně prsa dělal pan doktor Lucák z ABClinic v Praze. Dlouho jsem vybírala ke komu půjdu a jsem hrozně ráda, že jsem nakonec šla k němu, protože lepší výsledek jsem si nemohla ani přát 🙂 mají teď na prsa i krásnou cenu https://www.abclinic.com/aktuality/akce-vyjimecna-letni-cena-prsa/

    • #512176
      M
      Micha-ella
      Účastník

      Tak ta cena je parádní. Objednala jsem se hned na konzultaci na tu kliniku čtu samou chválu tak jsem na to zvědavá, doufám, že si s panem doktorem sedneme a že mi kdyžtak dají brzo termín 🙂 děkuju za odpověď 🙂

      • #512413
        j
        jaarkkaa
        Účastník

        Ráda jsem poradila, věřím, že budeš spokojená, já hned po konzultaci věděla, že jsem si vybrala dobře, protože pan doktor je skvělý a celé prostředí tam je moc příjemný 🙂 dej vědět jak to pokračuje 🙂

  • #511564
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Tohle je můj sen už od osmnácti 🙂 svoje prsa nemám v podstatě žádná a moc bych si přála mít konečně hezkou ženskou postavu, nechci ani žádná obrovská prsa, chtěla bych hlavně aby to vypadalo přirozeně a abych se konečně cítila dobře. Taky už to nechci odkládat takže hledám ke komu jít, prosím poraďte kdo je nejlepší 🙂

  • #511548
    M
    Micha-ella
    Účastník

    Ahoj holky, vždycky jsem měla malá prsa a pořád jsem se snažil se s tím nějak smířit, ale teď už jsem si řekla, proč se s tím trápit když už dneska jde snadno vyřešit a rozhodla jsem si konečně splnit sen a nechat si prsa zvětšit. Můžete prosím sdílet vaše zkušenosti s tímhle zákrokem? Budu ráda za každé info, děkuju moc 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist