Notebook na práci

Femina.cz > Fóra > Kariéra a peníze > Notebook na práci

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Daniel Norton a poslední změna proběhla před 11 měsíci, 4 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #509795

    Daniel Norton
    Účastník

    K práci potřebujete notebook s pořádnou pamětí RAM a nejlépe s SSD, aby všechny programy fungovaly rychle. Lenovo ThinkPad W540 mohu doporučit

  • #504054
    d
    danikk
    Účastník

    Hmm ten pronájem je dobrá služba to vidím prvně.

    • #504102

      kvapik
      Účastník

      Jojo je to fakt hodně výhodný, já jsem ráda že jsem to objevila, protože už si to bez toho macbooku vůbec nedokážu představit 🙂

  • #503512

    kvapik
    Účastník

    Já mám macbook a určitě můžu doporučit. Ať už vybereš jakýkoliv model určitě budeš spokojená.

    • #503542
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      A kupovala sis nový? Na kolik tě vyšel ten tvůj model?

      • #505363
        v
        veorinka
        Účastník

        Já mám nový a můžu doporučit 🙂

      • #503706

        kvapik
        Účastník

        Mám Apple macbook air M1, pořídila jsem si ho přes http://www.chytrypronajem.online rozhodně se to vyplatí, můžeš ho mít a nemusíš platit velký peníze

        • #503782
          j
          jaarkkaa
          Účastník

          Aha to je super, děkuju za tip, hned jsem si ho objednala ani jsem nedoufala, že seženu takhle výhodně takový ntb.

          • #503882

            kvapik
            Účastník

            No vidíš 😉 já jsem s ním fakt spokojená, navíc v tom máš i servis a opravy takže kdyby něco nemusíš za to nikde platit a složitě to řešit.

          • #503983
            j
            jaarkkaa
            Účastník

            Jojo na to jsem taky koukala, proto jsem si řekla že se mi to fakt vyplatí, žádná starost s tím nebude…

  • #503433
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Ahoj všem, vybírám kvalitní notebook, který mi vydrží celý den bez nabíjení, má dostatečný výkon a je lehký. Budu ráda za vaše doporučení. Děkuji

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist