Nákupy v Praze

Femina.cz > Fóra > Móda > Nákupy v Praze

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Johnnymcpherson Willwalters a poslední změna proběhla před 9 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #512319

    Když se zúčastníte poprvé, budete určitě překvapeni, ale bude snadné si to místo zamilovat. Taky jsem tam na akci párkrát byl geometry dash lite

  • #510805
    V
    Vendulka36
    Účastník

    Holky, tak děkuju za tip na Galerii Harfa – byla jsem tam celé dopoledne a mám fakt krásné kousky oblečení, dvoje plavky a troje letní botky. Za mě velká spokojenost 🙂 Navíc se tam dá i dobře najíst – což mě mile překvapilo. Příště jdu nakupovat zase jenom tam! Dokonce jsem si stáhla i jejich apku a budu sbírat body, díky kterým pak budu mít slevy v obchodech.

    • #511569
      d
      danikk
      Účastník

      Jojo ta jejich aplikace se vyplatí. Taky jsem tam teď sehnala krásný letní oblečko a jídlo tam mám taky ráda, je z čeho vybírat 🙂

  • #510804
    K
    Klára29
    Účastník

    Holky, taky jsem tam dneska nechala majlant, ale zase mám oblečení na celé léto a mám klid. Dokonce jsem se přihlásila i do jejich věrnostního programu , protože jsem tam fakt často a vyplatí se to http://www.galerieharfa.cz/odmeny

  • #510798
    D
    Danka.m
    Účastník

    Já jsem dneska byla v Galerii Harfa a nakoupila jsem super věci. Fakt mají ve všech obchodech velký výběr, takže doporučuju – já už jsem na léto připravená 🙂

  • #510772
    V
    Vendulka36
    Účastník

    Zdravím všechny, poradíte kde nakupovat letní oblečení? Do kterého nákupního centra zajít?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist