MS pomůcky

Femina.cz > Fóra > Zdraví > MS pomůcky

Zvolené téma obsahuje celkem 19 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel d danikk a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #504985
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Já si zase hodně oblíbila menstruační kalhotky, je to hrozně pohodlný. Beru si je už i pár dní předem když vím že to mám každou chvíli dostat a jsem tak v klidu celou dobu 🙂

    • #505054
      d
      danikk
      Účastník

      To zní super, zkusím si nějaký objednat, minimálně takhle jak říkáš že nemusíš mít strach že to překvapí, to je supr 🙂

  • #504794
    h
    hancanov
    Účastník

    Mně moc vyhovuje ms kalíšek. Už jsem si na to tak zvykla že už si to bez něj neumím ani představit.

    • #504848
      m
      michaela77
      Účastník

      Já nad ním právě uvažuju, od jaké značky ho máš?

      • #504907
        h
        hancanov
        Účastník

        Já mám kalíšek Lunette, podívej se na maluna.cz určitě vybereš 😉

  • #504780
    A
    Anka45
    Účastník

    Já jsem si třeba na oblíbila i tyto leginy https://www.modibodi.cz/modibodi-menstruacni-leginy/. Jsou to MS leginy na sport. Musím říct, že dřív mě MS při sportu dost omezovala, ale teď jsem v pohodě. Leginy krásně sedí a jsou spolehlivý.

  • #503521
    m
    marianana
    Účastník

    Já si teď koupila tyhle s krajkou https://www.modibodi.cz/modibodi-menstruacni-kalhotky-wild-yellow/ a vypadají krásně a jsou naprosto spolehlivý.

    • #503714
      l
      lenana
      Účastník

      Ty jsou parádní, takový hezký ms kalhotky jsem ještě neviděla 🙂

      • #503790
        m
        marianana
        Účastník

        Jojo jsou fakt moc hezký a taky pohodlný, žádný nepohodlný švy a podobně.

        • #504015
          l
          libuse86
          Účastník

          Já jsem docela ráda za ty barevný limitky… Jako černá a tělová super, ale ty barevný se mi nosí nějak líp 🙂

  • #502052
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Taky jsem si vybrala menstruační kalhotky na maluna.cz a jsem s nima moc spokojená.

    • #502960
      l
      libuse86
      Účastník

      Ahoj, jaké ty MS kalhotky od nich kupuješ? A sedí ti?

      • #503014
        j
        jancajanicka
        Účastník

        Mně nejvíc vyhovujou ty kalhotky Meracus, mám jich víc a jsou moc pohodlný a spolehlivý.

  • #498407
    P
    Polinko
    Účastník

    Ahojky holky 🙂 Když jsme u těch pomůcek, co takhle MS plavky. Koukala jsem se na blog https://kalisek.cz/blog/menstruacni-plavky a já osobně bych je docela ráda zkusila. Jen nevím, váhám. Zajímá mě, jak jste snimi spokojené vy? Jsou spolehlivé?

  • #496015
    V
    VercaKalu
    Účastník

    Nooo, to jsem ráda, že se tohle téma otevřelo 🙂 Já jsem uvažovala nad kalhotkami nebo kalíškem. Zkusím obě varianty a uvidím, která mi bude pohodlnější. Dívala jsem se na https://www.maluna.cz tam asi vyberu. Jak ses rozhodla ty? Nebo spíš, co ty používáš?

    • #497156
      M
      MakMak
      Účastník

      Hele, všechno je to o tom, jak ti co sedne. Já používám MS kalhotky, ty mi sednou. Je to pohodlný, i na sport super. Ty chceš zkusit jaký typ ochrany?

      • #499803
        B
        Bedriška Malá
        Účastník

        Holky, tak jsem se na maluna koukala a oni mají v nabídce i MS kalíšek. Tuto medotu bych moc ráda zkusila. Je tu někdo, kdo ten kalíšek používá? Jak se vám osvědčil?

        • #500699
          P
          Polinko
          Účastník

          Zkus se podívat na maluna shop. Mají tam super nabídku a u každého produktu mají i info. Mě osobně toto info hodně na začátku pomohlo.

          • #501696
            K
            Katchorka
            Účastník

            Tento shop je super. Já osobně s ním mám jen tu nejlepší zkušenost 🙂 Za mě taky doporučuju.

  • #494924
    l
    libuse86
    Účastník

    Holky, dotaz… Jaké MS pomůcky používáte? Jaké se vám osvědčily? Nejde mi o to, co je podle vás nejlepší, pro každou je dobré něco jiného. Jde mi o to, jaké pomůcky se osvědčily vám 🙂 Díky moc.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist