Mladistvější pleť

Femina.cz > Fóra > Krása > Mladistvější pleť

Zvolené téma obsahuje celkem 48 odpovědí. Do diskuze (34 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel t tana.hadkova a poslední změna proběhla před 3 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515576
    M
    Micha-ella
    Účastník

    Já potřebuju hlavně něco na zpevnění pleti a taky na vyhlazení vrásek. Nic z toho co jsem zkusila mi zatím nepomohlo. Jaké máte zkušenosti?

    • #515621
      d
      danikk
      Účastník

      Taky potřebuju hlavně něco na zpevnění pleti. Už jsem z toho jak mi pleť povolila docela nešťastná, protože si najendou připadám skoro jako někdo jiný a přemýšlím i o nějakém estetickém zákroku..kdyby to šlo bez toho ale byla bych opravdu ráda..

      • #515666
        k
        katkakatule
        Účastník

        Doporučuju živý kolagen Face a živý kolagen v kapslích Invita skin beauty od Nezestarni.cz. Úplně jsem díky tomu omládla, mám pleť krásně pevnou, hladkou a bez nedokonalostí. Přestaly mě i bolet klouby a zmizely mi jizvičky po akné.

  • #515557
    M
    Majdinkaa
    Účastník

    Mně teď hodně zaujaly vířivé systémy https://www.kaldewei.cz/vyrobky/spa-wellness/virive-systemy/ koukala jsem, že mají i systém Skin touch, který mění vodu na živou a má skvělé blahodárné a omlazující účinky na pokožku. Přijde mi to jako skvělá věc, nemáte náhodou někdo vyzkoušené? 🙂

    • #515690
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      Tak to vypadá naprosto úchvatně, mít něco takového doma tak z toho ani nevylezu :)) moc díky za tip, s manželem jsme nad nějakým domácím wellness uvažovali takže si možná konečně uděláme radost :))

  • #513956
    A
    Anka45
    Účastník

    Ahoj, potřebovala bych dát pleť trosku dohromady. Pokožka už není tak pružná a navíc bych potřebovala eliminovat vrásky. Jaká pleťová kosmetika se Vám osvědčila, aby pleť vypadala mladistvěji a lépe.

    • #514112
      n
      nadiaa
      Účastník

      Za sebe můžu rozhodně doporučit českou kosmetiku Iuvenio. Používám ji přes půl roku a za tu dobu se mi pleť změnila k nepoznání. Je pevná, bez vrásek a nedokonalostí, úplná paráda 🙂

      • #514533
        M
        Martiti
        Účastník

        Ahaa to zní báječně, co od nich používáš? Zaujala mě ta intenzivní peptidová kúra Pro01 že je úplně bez konzervantů..

        • #514682
          n
          nadiaa
          Účastník

          Tak je úžasná, okamžitě pleť zpevní, vyhladí a úžasně hydratuje. Já používám ještě fresh, urban čistící gel, sérum crosslinked a krém moon a retouch 😉

  • #513866
    a
    anicka.12
    Účastník

    Já si na Notinu kupuju kosmetiku La Roche-Posay mám teď už všechno jenom od nich a nikdy jsem neměla pleť hezčí 🙂 zkus kouknout, mají ji tam vždycky za dobrý ceny a opravdu rychle doručují 😉

    • #514055
      b
      bertikber
      Účastník

      Z notina si taky objednávám jak pleťovou a tělovou kosmetiku tak i dekorativku. Mají nejlepší výběr a ceny..

    • #513901
      m
      michaela77
      Účastník

      Děkuju za tip, koukám že tam mají opravdu velký výběr kosmetiky a hezké slevy a ceny celkově. Zkusím něco objednat, snad mi to sedne

  • #513601
    i
    i64fb5ef08d755
    Účastník

    Já osobně jsem nedávno měla skvělý zážitek s péčí o pleť a relaxací během své návštěvy ve Velké Británii. Navštívila jsem Luminate Wellness, kde nabízejí masáže, péči o pleť a dokonce i barvení obočí. Bylo to úžasné!

     

    Každý den se snažím o jednoduchou a přirozenou péči o pleť. Používám jemný čistící gel, hydratační krém a také se snažím pít hodně vody. Co se týče kosmetických produktů, preferuji ty s přírodními složkami a bez chemických přísad.

     

    Pokud máte možnost, určitě doporučuji vyzkoušet nějakou podobnou wellness zkušenost. Je to nejen pro vaši pleť, ale i pro vaši duši. A pokud se někdy ocitnete ve Velké Británii, mohu vám jen doporučit návštěvu Luminate Wellness. Je to úžasný způsob, jak se odpojit, zrelaxovat a dopřát svému tělu i mysli zaslouženou péč
    <div id=“gtx-trans“ style=“position: absolute; left: 167px; top: 62px;“></div>

  • #513444
    m
    michaela77
    Účastník

    A co používáte na každodenní péči o pleť? Jaká je vaše rutina a jaká kosmetika vám nejvíc vyhovuje?

  • #511547
    M
    Majdinkaa
    Účastník

    Já jsem to dlouho odkládala, ale nakonec jsem moc ráda, že jsem si ten facelift nechala udělat, protože se konečně cítím skvěle a vypadá to úplně přirozeně 🙂 žádná kosmetika neumí dělat zázraky, ale pan doktor Patzelt na ABClinic jo! 🙂

    • #512169
      m
      majduska2299
      Účastník

      Kámoška teď byla taky. Hrozně ji to štvalo, mělo docela dost vrásek, měla hodně za sebou a podepsalo se jí to strašně na obličeji. Byla teda u pana doktora Justana v Brně. A musím říct, že teda super výsledek. Kamarádka je nadšená a hodně jít to pomohlo i na sebevědomí. 🙂

    • #512152
      j
      jancajanicka
      Účastník

      Já jsem na https://www.abclinic.com/ teď objednaná na výplň vrásek kyselinou hyaluronovou, už se toho nemůžu dočkat. Mamka u nich byla taky na faceliftu a vypadá nádherně 🙂

    • #511565
      m
      marianana
      Účastník

      Vážně jsi na tom byla? Já bych na to chtěla jít, ale zatím jsem se k tomu neodhodlala. Když to takhle píšeš tak to zní báječně asi se konečně objednám na konzultaci když tam teď mají i výhodnou cenu na facelift..

  • #511459
    P
    Penny
    Účastník

    Já bych ještě k té pleťové péči krom krému doporučila i kolagen. Já mám skvělou zkušenost s tímto mořským kolagenem https://www.notino.cz/zdravi/inca-collagen/morsky-kolagen-eko-baleni/. Ten je super a na zlepšení kvality pleti je super. A má anti age účinek 🙂

  • #509977
    v
    verca.broukk
    Účastník

    Je dobré si najít kosmetiku, která vyhovuje tvé pleti a já jsem ji našla, používám pravidelně ampule PRAXIS z eshopu SOLOBEAUTY, které mi pomáhají v boji s vráskami, skvěle mi redukují vrásky a pomáhají zabraňovat novým.

  • #509574
    m
    milka8
    Účastník

    Já kupuji sobě i mamince krém i sérum kolem očí od českého výrobce, přírodní se složkou s hadím jedem. 🙂 A velmi nám to pomáhá, mamka úplně prokoukla. 🙂  Hezky to i hydratuje a ty vrásky to skutečně potlačuje, kdyby jste ještě chtěla vyzkoušet. 🙂

  • #509510
    n
    nanna
    Účastník

    Já taky používám kosmetiku Miracletox a je to pro mě první kosmetika, která mi dala pleť konečně do pořádku. Teď jsem si moc oblíbila nový jejich krém z řady Turnover unit feel, účinkuje řekla bych až zázračně 🙂

    • #509554
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Aha čtu si o něm a vypadá to skvěle, hned jsem si ho objednala a ještě jsem tam objevila tuhle kosmetiku https://www.byfemme.cz/pro-labo-concept/ ta mě taky hodně zaujala, takže zkouším objednat i něco z toho, už se na to těším 🙂

      • #509660
        A
        Alizee
        Účastník

        Tak dej potom vědět jaká je ta japonská kosmetika co jsi zkusila, ta vypadá skvěle 🙂

      • #509596
        n
        nanna
        Účastník

        To vypadá taky dobře, já jsem teď ale tak spokojená že neplánuju ty přípravky měnit, doteď jsem ani nedoufala, že by mi nějaká kosmetika mohla pleť takhle srovnat 🙂

  • #509404
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Mně hodně pomohl marocký jíl https://www.notino.cz/soaphoria/clay-marocky-jil/. Ten je dokonalý na pleť. Doporučuju zkusit. Určitě u něj už zůstanete 🙂

  • #509382
    M
    MarkyMala
    Účastník

    Akutně hledám něco na vyhlazení vrásek okolo očí až teď jsem si všimla, že jich ta mám nějak více než jsem měla a to mě trochu znepokojuje.

    • #509693
      G
      GabulkaKoc
      Účastník

      Mě na vyhlazení vrásek velmi pomohl krém s hadím jedem, Syntetický hadí jed  má vysoký liftingový účinek a vyhladí Ti vrásky. Kombinuji i hyaluronovým sérem s hadím jedem, obojí je od Topvet. Za mě kvalitní péče za dostupnou cenu.

      • #509737
        M
        MarkyMala
        Účastník

        Tak jsem si ten krém i to sérum našla na jejich stránkách a pán tam má k tomu i dobrý rozhovor, hodně mě to oslovilo, protože podle jeho slov má hadí jed dobrý účinek právě na vrásky :-).

        • #509969
          G
          GabulkaKoc
          Účastník

          Přesně jak píšeš mají nejen kosmetiku za dostupnou cenu. Já na tomto eshopu, nakupuji už dlouho i doplňky stravy a se vším jsme spojeni.

  • #507584
    b
    barcca
    Účastník

    Vyzkoušejte tuhle sadu https://www.byfemme.cz/beyond-program-home-care-miracletox-cistici-rada-zdarma/ opravdu omlazuje, mně vyhladila vrásky a úplně rozjasnila a vypnula pleť 🙂

    • #507895
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Dávám přednost přírodním doplňkům, takže to u mě vyhrály tady tyto vitamínky https://www.denatura.cz/premiovy-vitaminovy-komplex-vlasy–nehty-a-plet/

    • #507855
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      Já mám od nich ty ampulky a jdu si koupit i další přípravky protože mám po nich pleť o tolik hezčí že jsem tomu nemohla ani věřit.

    • #507651
      e
      evcasl
      Účastník

      To zní skvěle to určitě vyzkouším, za jak dlouho jsi viděla že se ti pleť zlepšila?

      • #507751
        b
        barcca
        Účastník

        Hned jsem měla pleť rozjasněnou a vypnutou, a už po týdnu jsem viděla jak mi to vyloženě prospívá 🙂

        • #507822
          e
          evcasl
          Účastník

          No tak to hned objednávám a už se nemůžu dočkat na výsledky, děkuju za odpověď

  • #507504

    kvapik
    Účastník

    Uvažuju nad faceliftem. Můžete doporučit dobrou kliniku v Praze?

    • #507644
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      Já jsem byla na faceliftu na ABClinic v Praze https://www.abclinic.com a výsledek je úžasný, vypadá to úplně přirozeně, jsem z toho nadšená, pan doktor Cheimaris má zlaté ruce 🙂

      • #507747

        kvapik
        Účastník

        Moc děkuju za doporučení, dívám se na jejich stránky a čtu na ně výborné recenze takže do toho asi konečně půjdu 🙂

    • #507581
      m
      milka8
      Účastník

      Taky nad tím už nějaký čas přemýšlím, tak budu ráda za vaše zkušenosti.

  • #507059
    K
    Kandina
    Účastník

    Moc děkuji – překvapila mě cena, která je daleko nižší než u jiných značek. Taky jsem na různých diskuzích četla na jejich krémy výborné recenze, takže si krémy, ale i masky od značky Český kaviár objednám 🙂

  • #507027
    E
    Esterinda
    Účastník

    Já používám denní i noční krém, na masky se teprve chystám 🙂 Mrkněte https://www.ceskykaviar.cz nabízí i dárkové sady, které jsou super třeba teď na Vánoce jako dárek.

  • #506944
    B
    Blacka
    Účastník

    To mě taky zajímá – holky a máte od nich vyzkoušené krémy i masky, napíšete?

  • #506884
    m
    milka8
    Účastník

    Tak to budu taky ráda za vaše zkušenosti a rady, protože jsem zatím neobjevila kosmetiku, která by mi pleť nějak viditelně omladila.

  • #506874
    E
    Esterinda
    Účastník

    Zkuste krémy od ceskykaviar.cz, jsou výborné a na vrásky hodně účinné.

  • #506830
    K
    Kandina
    Účastník

    <b>Dobrý večer, jsem ve věku, kdy pleť už je povadlá a vrásky jsou hodně vidět (50+). Poradíte – máte nějaký tip jak na pleť, aby působila mladistvějším dojmem?</b>

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist