Menstruace

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Menstruace

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k koralovka85 a poslední změna proběhla před 8 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #511275
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Holky, jak udržujete menstruační kalhotky, prosím?

     

    • #511286
      S
      Sofinka
      Účastník

      Nejlepší je je propláchnout ve studené vodě a potom je rukou vyprat. Pak je nejlíp nechat uschnout na vzduchu. Některým značkám ale taky vyhovuje praní v pračce.

      • #511347
        j
        jancajanicka
        Účastník

        A kolik tekutiny do sebe tyhle kalhotky pojme?

         

        • #511371
          S
          Sofinka
          Účastník

          No, to záleží na značce a typu, ale obecně řečeno, že ty menstruační mají menší kapacitu než ty inkontinenční. Já kupuju tyhle https://www.repetky.cz/menstruacni-kalhotky, tam mají různý varianty na den, noc, silnější nebo slabší menses, to se pak liší i ta kapacita.

           

          • #512466
            k
            koralovka85
            Účastník

            Tyhle jsou dobré, sama je používám, ale měly by se správně prát v pračce bez aviváže, v rukách jen přepláchnout, neždímat. Mohli by se pak poničit, doporučuji pořídit si jich vícero, praní každý den by asi moc úspora nebyla.

  • #504906
    b
    barcca
    Účastník

    Mně vyhovuje menstruační kalíšek, je to z nezávadného materiálu a mně to přijde opravdu pohodlný

    • #504986
      N
      Nivea
      Účastník

      A jaký kalíšek máš? A to ho vůbec necítíš po zavedení?

      • #505052
        b
        barcca
        Účastník

        Já mám kalíšek Me Luna, podívej se na https://www.maluna.cz/ mají moc dobrý výběr. Já o něm vůbec nevím, pro mě je to i mnohem pohodlnější než tampon, necítím ho vůbec

  • #504849
    n
    nadiaa
    Účastník

    Taky budu ráda za doporučení, já používám tampony a chtěla bych začít používat něco jinýho z vhodnějšího materiálu.

  • #504793
    N
    Nivea
    Účastník

    Ahoj, jaký menstruační pomůcky používáte? Co se vám nejvíc osvědčilo? Děkuju za reakce

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist