Mamča narozeniny

Femina.cz > Fóra > Móda > Mamča narozeniny

Zvolené téma obsahuje celkem 36 odpovědí. Do diskuze (24 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel b bertikber a poslední změna proběhla před 1 rokem, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #507607
    d
    danikk
    Účastník

    Taky chodím ráda do galerie Harfa, co mám jejich appku tak tam chodím ještě častějc, protože tam mám vždycky skvělý slevy 🙂

    • #507678
      b
      bertikber
      Účastník

      Taky už tu aplikaci mám a je to opravdu moc fajn 🙂

  • #507327
    c
    cetov88397
    Účastník

    <span style=“caret-color: #242424; color: #242424; font-family: regular; font-size: 14px;“>Koukněte na </span>https://www.sperkyprovsechny.cz/stribro-925-3-3/ <span style=“caret-color: #242424; color: #242424; font-family: regular; font-size: 14px;“>mám odtud několik krásných náušnic, mají podle mě hodně originální šperk</span>

  • #506752

    danina22
    Účastník

    Já jsem mamce koupila parádní tašku, koukněte na nejkufry.cz mají skvělej výběr a kvalitní věci 🙂

    • #506802
      h
      hancanov
      Účastník

      To je super nápad, děkuju za doporučení mají moc hezký věci.

      • #506849

        danina22
        Účastník

        Taky mi přijde že mají super výběr a hlavně je vidět že jsou to všechno kvalitní kousky, který vydrží.

  • #503893
    b
    bertikber
    Účastník

    Super věci vždycky vyberu v galerii Harfa ve Vysočanech, je to tam moc příjemný, jsou tam dobrý obchody a super jídlo. Je to moje nejoblíbenější místo na nákupy 🙂

    • #503987
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      A co si naposled vybrala ať se trochu inpiruju…? 🙂

      • #504066
        b
        bertikber
        Účastník

        Vybrala jsem jí náušnice a řetízek, měla kulatiny tak jsem chtěla něco výjimečnýho 🙂

        • #504108
          S
          SarkaKiska
          Účastník

          To je hezký 🙂 zajdu se tam podívat, díky 🙂

          • #504569
            b
            bertikber
            Účastník

            Není zač, vybralas nakonec něco? Teď jsem v Harfě byla o víkendu a mají tam zase moc hezký věci 🙂

  • #496079
    K
    Katchorka
    Účastník

    Já jsem mamce nechala ušít košili na míru od bespoken. Já od nich kupuju košile docela často. Oni šijí přímo na postavu, takže sedí perfektně. Fakt doporičuju. Jsou krásný, originální a hlavně kvalitní.

  • #492697
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Holky, co všechno k vánocům kupujete? Jako myslím tím, co pro koho máte nachystané nebo vymyšlené?

    • #494464
      l
      libuse86
      Účastník

      Mně letos nějak chyběla inspirace, ale naštěstí jsem narazila na shop lunzo.cz, kde jste vybrala vše 🙂

      • #495637
        z
        zvonilka
        Účastník

        Já jsem ten lunzo shop neznala, ale co jsem se tak dívala, tak oni mají hooodně širokou nabídku. Mají snad vše 🙂 Jsou spolehlivý? 🙂

  • #491883
    m
    milka8
    Účastník

    Máte tip kde koupit nějaký originální šperk online?

    • #492632
      i
      irishanova
      Účastník

      Co můžu doporučit, tak je olivie. Mají krásné šperky a každou chvíli očekávám black friday, protože mívají velké slevy.

    • #491941

      kvapik
      Účastník

      Koukněte na https://www.hotdiamonds.cz/ mám odtud několik krásných náušnic, mají podle mě hodně originální šperky

      • #491944
        m
        milka8
        Účastník

        Noo to se mi moc líbí, děkuju 🙂

        • #491947

          kvapik
          Účastník

          Za málo, hlavně aby se líbily 😉

  • #491808
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Já třeba vybrala mamce takovou luxusní kabelku 🙂

  • #491584

    kvapik
    Účastník

    Co takhle nějaký luxusní šperk?

  • #489185
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    Všechny vzory na šátcích mají své vlastní příběhy. Zaujalo mě, že se můžu  s nimi zapojit  svým nejoblíbenějšmí vědeckým obrázkem a oni z něho   vytvoří fantastický vzor.To mě láká.

  • #489175
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    My si s přítelem nechali udělat fotku ze své exotické dovolené a doplnili je oblíbeným spotify.

  • #489138
    j
    jandulka25
    Účastník

    Děkuji za tip, jsem mile překvapená z jejich designu. Na jejich https://www.scicanvas.cz/ jsem vybrala mamce šátek kruhový a pak středně velký.

  • #489110
    f
    femuska
    Účastník

    Taky uvažuji, že si u nich nechám udělat takto naše společné fotografie s přítelem z naší dovolené.

  • #488986
    g
    giska
    Účastník

    Šátků a šálů není nikdy dost, to vím z vlastní zkušenosti, takže pokud chcete originální vzory, tak se koukněte na SciCanvas.

  • #488984
    R
    Rikina
    Účastník

    Na jejich stránky jsem se dívala, velmi originální věc, která se  hodí do každého interiéru.

    • #489072
      m
      martusi
      Účastník

      Onglazz nabízí dárkové poukazy, to mě vyhovuje. Kamarádka bude mít narozeniny, tak jí ho dám ať si pak desku navrhne podle sebe.

  • #488908
    A
    Andryna
    Účastník

    Já mamce k narozeninám dala poukaz od http://www.onglazz.cz a sama ať si vybere.

  • #488734
    j
    jandulka25
    Účastník

    Moje mamka má ráda různé módní doplňky, takže určitě ji k narozeninám potěším třeba nějakým originálním šátkem. Poradíte?

  • #488394
    m
    michala69
    Účastník

    Co se mamce líbí za šperky ? Mamča si potrpí taky na šperky, ale u ní je to těžké, protože ne všechno se jí líbí a je prostě náročná.

    • #488445
      J
      JaninaR
      Účastník

      U nás je to podobné akorát tím, že vím co se mamce líbí tak o to to mám možná jednodušší :). Veškeré šperky objednávám odsud http://www.hotdiamonds.cz a vždycky jsem se teda trefila 🙂

  • #488329
    J
    JaninaR
    Účastník

    Já to mám poměrně jednoduché, protože mamka miluje šperky, takže každý rok jí kupuju nějaký šperk :).

  • #488298
    m
    michala69
    Účastník

    Holky, mamka bude mít narozeniny a já hledám inspiraci 🙂 Co byste doporučily?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist