Magnetoterapie

Femina.cz > Fóra > Tajemno > Magnetoterapie

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  marciabrady a poslední změna proběhla před 2 týdny, 4 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #519175

    marciabrady
    Účastník

    <span style=“color: #454545; font-family: Roboto, sans-serif;“>Epigenomic technologies enable us to look beyond the genome sequence, revealing information about how the genome actually exists in individual cells, including bound by proteins, modified by enzymes, and folded inside the dynamic 3-dimensional space of the cell’s nucleus. </span>

  • #495709
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Ahoj, já jsem si vyhlídla tento náramek https://spiritobchod.cz/naramky/naramek-ochranne-oko-925-858.html. Ale chtěla bych se zeptat… Jak se vlastně takový náramek vybírá?

    • #496775
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      Na tom spiritobchod mají info u každého produktu info, jaká je síla každého toho jejich náramku. Takže podle toho krásně vybereš 🙂

  • #494528
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    Věřím na ni. Nosím magnetický náramek a pomáhá mi. Bez něj jsem jak bez ruky 🙁

    • #495576
      A
      Alecca
      Účastník

      Jaký ten náramek máš? Já nosím náramek od spiritobchod.cz a zrovna na tu magnetoterapii jsem se ještě koukala, že bych si ho pořídila.

  • #494453
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahoj, jaké máte názory nebo spíše zkušenosti s magnetoterapií? Myslím tím s magnetockými náramky… Hledám životní sílu a od spousty lidí jsem slyšela, že náramek pomůže. Zkušenosti?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist