Luxusní kosmetika

Femina.cz > Fóra > Krása > Luxusní kosmetika

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel b bertikber a poslední změna proběhla před 4 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516284
    b
    bertikber
    Účastník

    Tohle je úplný zázrak https://nezestarni.cz/obchod/zivy-kolagen/inventia/prirodni-kolagen-face-na-oblicej-triple-helix-formula-minutova-anti-age-pece-50ml.html úplně mi to omladilo pleť, dostala jsem k němu jako dárek i skvělou živou vodu na pleť. Připadám si o několik let mladší 🙂

  • #515986
    m
    majduska2299
    Účastník

    Francouzská není, ale mám moc ráda kosmetiku od KK kolagenu. Mají skvělý denní a noční krém s kyselinou hyaluronovou a kolagenem. Pleť mám hebkou a vyživenou. Neucpává pleť a je jemný, hezky se zapracovává. Skvělé je i hyaluronové sérum nebo hydratační tonikum. Moje denní must have. 🙂 Kolagen od nich užívám už dlouho a s účinky jsem velmi spokojená, proto jsem sáhla i po jejich kosmetice a rozhodně jsem neprohloupila. 🙂

    • #516023
      M
      MarkyMala
      Účastník

      O jejich kolagenu jsem slyšela, ale jejich kosmetiku neznám. Ale nezní to vůbec špatně. A mají jen pleťové nebo i tělové? Potřebovala bych něco kvalitního na hydrataci pleti i pokožky.

      • #516178
        m
        majduska2299
        Účastník

        Mají i tělovou https://www.kkkolagen.cz/kosmetika/. Doporučuji olej na tělo i sprchový olej. Hydratují a na pokožce jsou velmi příjemné. Moc pěkně voní a pokožka je pak krásné vláčná. Na obličej používám produkty co jsem vypsala a s těmi jsem také moc spokojená. Pelť je hydratovaná a hebká. Užívám ale i jejich kolagen, tak možná popřemýšlet i o tom. 🙂

  • #515794
    D
    Deniska11
    Účastník

    Jsem spokojená s Notinem, vždycky si vyberu kosmetiku, kterou potřebuji.

    • #516112
      K
      Kalenta
      Účastník

      Jsem s jejich servisem a vším co nabízejí moc spokojená. Pořídila jsem u nich spoustu dárků jako parfémy, kosmetiku apod.

    • #515975
      Z
      Zuzi.S.
      Účastník

      Pořídíla jsem letos u nich spoustu vánočních dárků. Rodičům balíček s vitamíny a doplňky na posílení imunity. Sobě a manželovi kvalitní parfémy. Dceři pleťovou kosmetiku vhodnou pro mladistvé.

  • #510372
    S
    Sofinka
    Účastník

    Také si potrpím na kvalitní, neprofláklou a luxusnější kosmetiku, není moc eshopů, které mají pestrou nabídku, nejčastěji nakupuji na solobeauty.cz, mají v nabídce kosmetiku jako Christian Breton. Je to prostě dražší kosmetika, ale ceny mají oproti jiným eshopům lepší a mívají často i akce.

    • #510473
      A
      Alecca
      Účastník

      Také si potrpímna kvalitní, neprofláklou a luxusnější kosmetiku, není moc eshopů, které mají pestrou nabídku, nejčastěji nakupuji na solobeauty.cz, mají v nabídce kosmetiku jako Christian Breton. Je to prostě dražší kosmetika, ale ceny mají oproti jiným eshopům lepší a mívají často i akce.

  • #510083
    A
    Alecca
    Účastník

    Holky, nějaké tipy na kvalitní francouzskou kosmetiku, prosím? Díky.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist