Liposukce

Femina.cz > Fóra > Krása > Liposukce

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel e elousek.valousek a poslední změna proběhla před 9 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #510811
    A
    Alecca
    Účastník

    Já jsem byla u pana doktora Justana. Nechávala jsem si odsát spodní břicho, protože mi nešlo zhubnout. Dala jsem si celkovou anestezii, protože jsem se bála, takže jsem si raději připlatila, lokální je samozřejmě levnější. A jsem velmi spokojená. S modráky a otoky případně i bolestí se u tohoto musí počítat. Hlavně pak nesklouznout zpět do starého režimu.

    • #511401
      A
      Adinka1993
      Účastník

      O spodním břichu také uvažuji, ať dělám co dělám drží se mě neustále. Jím zdravě a cvičím, ale pořád nic. Není to nic strašného, jen pro můj pocit. Pan doktor operuje kde prosím? Já bych vydžela i to lokální, to mě zase porblém nedělá, ale chtěla bych aby to bylo potom vše v pořádku. Na kolik Vás to vyšlo?

       

      • #511436
        J
        JaninkaVesi
        Účastník

        Platila jsem kolem 50tis. Plus mínus, přesnou částku si už nepamatuji. Ale určitě toho nelituji. Tady máte ceník případně https://www.justan.cz/cenik. Pan doktor je z Brna, jeden z těch nejlepších. 🙂 Určitě neuděláte chybu.

         

  • #510639
    k
    katkakatule
    Účastník

    Já se k tomu odhodlávala dlouho a teď si říkám, že jsem do toho měla jít hned. Konečně mám svou vysněnou postavu 🙂 byla jsem na https://www.abclinic.com/ doporučuju se tam objednat na konzultaci, kde vám řeknou co je pro vás nejlepší atd atd.

    • #513063

      Abclinic je skvělá klinika. Já jsem tam byla též, ale na jiném zákroku. O lipo uvažuju. Chci lokální anestezii. Ty jsi to měla jak? A kdo tě operoval?

  • #510603
    m
    michaela77
    Účastník

    Tak to se k tobě hned připojím, já už na to chci jít dlouho a pořád se nemůžu rozhoupat takže za každou vaši reakci budu moc ráda 🙂

  • #510532
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Kdo jste byl na liposukci šli byste do toho znovu, stálo to za to? Chci jít na stehna a přemýšlím kam jít tak do máte zkušenost tak prosím dejte vědět co nejvíc o tom 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist