Léčba neplodnosti

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Léčba neplodnosti

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel e emakrul a poslední změna proběhla před 1 rokem, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #508438
    e
    emakrul
    Účastník

    Za mě mohu doporučit kliniku IVF Zlín, je opravdu skvělá, je dosti vyhlášená a chlubí se opravdu dobrými výsledky! A nemužu jinak než souhlasit,, dloouho jsem nemohla otěhotnět a tam mi dopomohli, a mám zdravou holčičku 🙂

  • #506494

    Mě s manželem dost pomohli na klinice ve Zlíně, je to úžasná klinika  🙂

    • #506657
      m
      mishelka78
      Účastník

      Opravdu? A co je to přesně za kliniku??:-)

      • #506717

        Je to tady tato http://www.ivf-zlin.cz a je to opravdu senzační klinika s velmi dobrou reputací a skvělými výsledky.. 🙂

        • #506850
          v
          verkaherka001
          Účastník

          Také jsem s manželem byla ta této klinice IVF Zlín, a opravdu jsou tam všichni skvělý! Lepší přístup jsem nikde jinde nezažila.. A Hlavně ta úspěšnost!!!Jsem ráda že jsem sem šla 🙂

          • #506871
            m
            mishelka78
            Účastník

            Tak to jsem ráda že vám tam pomohli 🙂 Já ji zkusím, a uvidíme jestli pomůžou i nám, doufám v to 🙂

        • #506765
          m
          mishelka78
          Účastník

          O této klinice už jsem něco slyšela.. moc díky za tip a za webovky, kouknu tam a zkusím se tam s manželem objednat.. uvidíme co nám tam řeknou …

          • #506821

            Jasně, uvidíš sama. Ale opravdu věřím že vám tam mohou pomoci ať už je to cokoliv 🙂

  • #506413
    m
    mishelka78
    Účastník

    Ahojky, řešili jste léčbu neplodnosti? Zajímá mě hlavně klinika na které jste byli..

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist