Laktace

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Laktace

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m michala69 a poslední změna proběhla před 1 rokem, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #505720
    J
    Jarka50
    Účastník

    Já jsem bohužel to štěstí neměla, takže jsem musela sáhnout po umělém mléce nicméně si i tak myslím, že malý dostává všechno co potřebuje. Složení je perfektní a hlavně kozí mléko se lépe tráví, tak jsem ráda, že se nám vyhnuly problémy s prdíky a bolením bříška.

  • #505024
    K
    Katchorka
    Účastník

    Tak to je super 🙂 Já se právě taky zajímám o vitamíny. A začala jsem docela propadat panice, protože jako výběr je veliký… Tak jsem nevěděla, jaké zvolit a proč. Ale o tom ogestanu už jsem hodně četla 🙂

  • #504254
    P
    Polinko
    Účastník

    Ahoj, tyto vitamíny jsou skvělé. Já jsem je brala v těhu, ale i před. Radila jsem s doktorkou, a ta mi tyto vitamíny přímo doporučila, takže jsem už nehledala jiné.

  • #504201
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    Ahoj holky, prosím prosím, dotaz na tyto vitamíny na podporu laktace https://www.lekarna.cz/ogestan-matka-a-dite-cps-30/. Máte s nimi zkušenost? Pomáhají?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist