Kyselina hyaluronová

Femina.cz > Fóra > Krása > Kyselina hyaluronová

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel n nadiaa a poslední změna proběhla před 1 rokem, 9 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #500837
    m
    michaela77
    Účastník

    Taky jí používám a hodně se mi po ní pleť zlepšila 🙂

  • #500426
    V
    VeveruškaP
    Účastník

    Pleť je potřeba vyživovat i zvenku .. ne jen zevnitř. Krémy takový vliv na elasticitu a celkově na tvorbu kolagenu prostě nemají vůbec žádnou.

  • #499623
    b
    barcca
    Účastník

    Skvělá je česká kosmetika https://www.iuvenio.com/ jejich nano sérum je vyrobené přímo z nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a dalších látek, používají inovativní technologie u jejich produktů takže jsou opravdu účinné a mají kvalitní složení. Já ji používám už asi rok a nikdy jsem nebyla s kosmetikou víc spokojená, konečně vidím výsledky 🙂

    • #501896
      n
      nadiaa
      Účastník

      A na citlivou pleť je teda dobrá? Já jen tak něco nesnesu

    • #499673
      l
      lenana
      Účastník

      Moc díky za doporučení, fakt mě to zaujalo podle toho co o ní čtu, určitě jí zkusím.

  • #499284
    E
    Esterinda
    Účastník
  • #499232
    D
    Danka.m
    Účastník

    Moc díky za tip, určitě bych se na doplňky stravy od N-Medical mrkla – poradíte kde je mají? Kde Hyaluron objednáváte?

  • #499069
    E
    Esterinda
    Účastník

    Já jsem si na doporučení kamarádky koupila Hyaluron N-Medical. Je to roztok, který si každý den přidávám do pití. Teď ho užívám dva měsíce a je opravdu výborný.

  • #499025
    D
    Danka.m
    Účastník

    Dobrý večer, jaký doplněk stravy s kyselinou hyaluronovou kupujete? Dáte mi tip?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist