Kvalitní pleťový krém

Femina.cz > Fóra > Krása > Kvalitní pleťový krém

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m milka8 a poslední změna proběhla před 1 rokem, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #506886
    m
    milka8
    Účastník

    Co za kosmetiku se vám nejvíc osvědčilo na vrásky, co vám pomohlo?

  • #505657
    H
    Hanička45
    Účastník

    Moc děkuji za kometáře a doporučení na kosmetiku ceskykaviar.cz. Krémy se mi líbí a hned jsem je objednala.

  • #505590
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Já pořád zkouším nějakou novou kosmetiku ale přijde mi že ten efekt nikdy není až takový jako bych si představovala, přemýšlím proto nad nějakým doplňkem stravy pro hezčí pleť, máte tipy?

    • #505628
      e
      evcasl
      Účastník

      Přesně, říkala jsem si že bych zkusila něco s kolagenem tak jestli máte někdo tip na nějaký kvalitní doplněk tak sem s ním 🙂

      • #505740
        l
        lenana
        Účastník

        Já užívám tenhle doplněk s kolagenem https://www.energyflexcollagen.eu/cs/nas-kolagen/ moc dobře se vstřebává oproti jiným doplňkům protože se mění na tekutý kolagen a co ho pravidelně užívám hodně se mi pleť zlepšila a mám i hezčí vlasy a nehty a ještě je dobrý na podporu imunity.

        • #505873
          t
          tana.hadkova
          Účastník

          To vypadá super, děkuju za tip hned objednávám protože se mi moc líbí to složení

          • #505922
            l
            lenana
            Účastník

            Nemáš za co, myslím že budeš taky spokojená já na něj nedám dopustit.

  • #505570
    D
    Danka.m
    Účastník

    Ano, mrkněte na jejich stránky, určitě si u nich vyberete ttps://www.ceskykaviar.cz Teď mají navíc ke každé objednávce do konce listopadu dárek v hodnotě 500 korun.

  • #505461
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Zdravím, poradíte – nemají třeba dárkové krabičky s kosmetikou? Že bych koupila pro mojí mamku jako dárek pod stromeček?

  • #505414
    D
    Danka.m
    Účastník

    Já jsem teď spokojená s kosmetikou Český kaviár – mají opravdu výborné krémy a masky, a taky mají všechno za přijatelné ceny.

  • #505406
    H
    Hanička45
    Účastník

    Zdravím, jaké opravdu kvalitní pleťové krémy kupujete a používáte? Jaká kosmetika je za vás ta NEJ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist