Kvalitní konzervy pro psy

Femina.cz > Fóra > Zábava > Kvalitní konzervy pro psy

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel k koralovka85 a poslední změna proběhla před 3 dny, 3 hodinami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #518192

    Amora Potter
    Účastník

    Pokud hledáte opravdu kvalitní konzervy pro psy, doporučuji se zaměřit na produkty, slope které jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a neobsahují žádné škodlivé přísady.

  • #518141
    M
    MarkyMala
    Účastník

    Čauko, objednáváme tyhle https://rawbark.cz/. Dělají si je sami, je to maso ve vývaru. Tři typy masa. Za nás teda top. Doporučila nám je trenérka a jsem ráda že jsem je vyzkoušela. Naši se po nich můžu utlouct a mohou je i kočičky. 🙂

    • #518299
      k
      koralovka85
      Účastník

      Rovnou díky za odkaz. Na Rawbark jsem narazila náhodu  i na instagramu, vyskočila na mě jejich reklama. Takže jsem docela ráda, že jsi je zmínila. Konzervy jsem objednala všechny tři na zkoušku i s pamlsky a balzámem na tlapky. Balíček došel rychle a navíc i s pěkným přáním a dárečkem.

  • #517976
    k
    koralovka85
    Účastník

    Zdravím, potřebovala bych poradit nějaké opravdu kvalitní konzervy pro psy. Bohužel jsme zjistily, že i když je na konzervě uvedeno 100% masa, tak to většinou maso neobsahuje a našemu Diegovi z toho nebývá ani dobře.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist