Kvalitní aktovka

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Kvalitní aktovka

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel P Petran. a poslední změna proběhla před 4 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515387
    P
    Petran.
    Účastník

    <p style=“text-align: left;“>My jsme kupovali loni dle doporučení a myslím, ze to byl dobrej kup, nosí i letos do druhé třídy, vypadá pořád stejně, když se uspini,čistím vlhcenyma ubrouskama, hezky to jde dolů.</p>

  • #515134
    m
    monikap008
    Účastník

    Nevím, zda je to ještě aktuální, ale máme Baagl doma, malá si vybrala s jednorožcem. Musím říct, že je hodně lehkej, nezatěžuje záda. Když se ptám, říká, že se ji dobře nosí a nestěžuje si. Tu předchozí tašku jsem nosila v ruce pořád já. Byla těžká tak, že jsem myslela, že si tam vzala doma celou knihovnu. Takže upřednostnit určitě váhu tašky. Za mě super.

  • #502722
    z
    zvonilka
    Účastník

    Ahoj holky, musím už pomalu vybavovat dceru do první třídy. Aktuálně hledáme aktovku. Koukala jsem se na nabídku Baagl a docela by mě zajímaly vaše zkušenosti 🙂 Děkuji moc 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist