Kremace zvířat

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Kremace zvířat

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel P PajaHachovska a poslední změna proběhla před 1 rokem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #509493
    P
    PajaHachovska
    Účastník

    Moje mamka služby od krematoriumzvirat.cz taky využila a co vím, mluvila od nich vždycky hezky a teď má dokonce doma urnicku.

  • #509304
    K
    Klára29
    Účastník

    Holky, to je super tip – ani jsem nevěděla, že v Brně máme takovou službu. Mám 13 letého pejska a člověk neví, kdy jejich sluzby bude potřebovat.

  • #509189
    V
    Vendulka36
    Účastník

    Holky, známá u nich taky nechala zpopelnit pejska, co vím, tak jejich služby moc chválila.

  • #509175
    B
    Blacka
    Účastník

    Zdravím, v Brně doporučím https://krematoriumzvirat.cz Loni pomohli mojí mamce s pejskem, bylo mu 14 let. Jejich služby moc doporučuji, mamka je moc chválila.

  • #509060
    z
    zvonilka
    Účastník

    Pěkný den všem 🙂 Holky, chtěla bych se zeptat, zda máte některá zkušenosti s kremací zvířat. U nás v Ústí tato služba je a já bych se ráda dozvěděla víc info, jak funguje. Kdyby tu někdo jejich služeb už využil, prosím podělte se. Děkuji.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist