Kosmetika pro zralou pleť

Femina.cz > Fóra > Krása > Kosmetika pro zralou pleť

Zvolené téma obsahuje celkem 21 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel S Sofinka a poslední změna proběhla před 10 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #509584
    m
    mishelka78
    Účastník

    Tak já bych zase potřebovala trochu vyhladit vrásky a k tomu bych zároveň chtěla pleť ochránit před prvními slunečními paprsky. V létě  používám vysoké faktory a snažím se nevystavovat obličej slunci. Ale bohužel vráskám nezabráním.

    • #509902
      N
      Nivea
      Účastník

      Mě skvěle na vrásky fungují ampule Praxis, které mi pleť vyživí a vyhladí a na ochranu používám tento krém  <strong style=“box-sizing: border-box; color: #000000; font-family: proxima-nova, sans-serif; font-size: 14px;“>AGE DEFENSE CC KRÉM SPF 50 SVĚTLÝ ,který mi poskytuje vysokou ochranu před UVA a UVB a zároveň hydratuje pleť  a redukuje vrásky, tuto kosmetiku si kupuji na eshopu Solobeauty, mají opravdu kvalitní kosmetiku.

      • #510033
        S
        Sofinka
        Účastník

        Kosmetické ampule Praxis s Vit. C můžu také doporučit, používám je také. Hezky hydratují a tonizují pleť, trpěla jsem dost na pigmentové skvrny od sluníčka, vyrovnaly mi tón pleti.

  • #509505
    a
    anicka.12
    Účastník

    Existuje nějaký přípravek, který by mi pomohl zpevnit povadlou pleť? Vyloženě vidím jak se mi kůže jakoby povolila a nemůžu se toho zbavit 🙁

    • #509590
      d
      danikk
      Účastník

      Víš co mě úplně neuvěřitelně pomohlo s tímhle? Tyhle ampulky https://www.byfemme.cz/turnover-unit-tox-ampoule/ obsahují přímo tavící nitě z kolagenu a elastinu, účinek je úplně zázračný 🙂

      • #509666
        a
        anicka.12
        Účastník

        Páni to zní skvěle, hned objednávám i s tím krémem, díky! Snad uvidím rychle nějakou změnu, protože jsem tím teď úplně posedlá, pořád se kontroluju v zrcadle a fakt mi to vadí jak by ta pleť povadla.

    • #509559
      N
      Nivea
      Účastník

      Joo tak jestli něco takovýho je tam sem s tím, protože to bych brala všema deseti 🙂

  • #508961
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Třeba na vrásky je super krém s hadím jedem https://www.topvet.cz/pece-o-plet/aktivni-pletove-kremy/60562-bioaktivni-krem-s-hadim-jedem. Ono opravdu ty vrásky redukuje. Já jem ničemu už nevěřila po té, co jsem toho zkusila opravdu hodně a nic. Ale tohle pomohá dokonale.

    • #509494
      m
      michaela77
      Účastník

      Také jej používám i s tím sérem pro péči kolem očního okolí a nemůžu si ho vynachválit. Začala jsem ho kupovat i mamce a ta je s ním také velmi spokojená. 🙂 Pleť je vyhlazená a vyživená.

    • #509038
      l
      libuse86
      Účastník

      Hele, jak má to serum složení… Teda krom toho hadího jedu? A jaké má ten hadí jed účinky?

  • #508925
    m
    michaela77
    Účastník

    Já používám kosmetiku Miracletox, postupně jsem si od nich pořídila vše na pleť a jinou kosmetiku už ani nepoužívám. Až opravdu neuvěřitelně se mi po ní spravila pleť

    • #508949
      m
      milka8
      Účastník

      A kde jí kupuješ? Neucpává ti póry? Mám s tím často u kosmetiky problém.

      • #508988
        m
        michaela77
        Účastník

        Podívej se na byfemme.cz tam si jí objednávám a póry mi neucpává, naopak mi pomohla zbavit se černých teček, pigmentace, vrásek atd.

        • #509006
          m
          milka8
          Účastník

          Tak to bych přesně potřebovala, děkuju za odpověď hned objednávám.

  • #508437
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Holky já jsem si nejvíce oblíbila na takové věci Notino.Tam si musí vybrat snad každá žena na všechny druhy pleti.

  • #508247
    H
    Hanička45
    Účastník

    Holky, Astrid teď má produkty na odlíčení a je to fakt pecka – Hyaluron odličovací gel a micelární voda. S těmito produkty jde odlíčení lehce, pleť se navíc krásně hydratuje a omlazuje, ideální pro věk 35 let a výš 🙂

  • #508180
    H
    HelaStach
    Účastník

    Já kupuju tuto řadu s Bioretinolem, je výborná https://www.dm.cz/search?query=Astrid%20Bioretinol&searchType=product

  • #508116
    K
    Klára29
    Účastník

    Holky, co od Astrid kupujete? Mě je 40 let a začínají mi být vidět vrásky – mají třeba něco na vrásky?

  • #508085
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Já kupuju značku Astrid – je to česká klasika a produkty na vrásky mají výborné a za dobré ceny.

  • #508065
    B
    Blacka
    Účastník

    Zdravím, jakou kosmetiku doporučíte pro zralou pleť? Co je účinné, ale ne příliš drahé?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist