Kosmetika na vrásky a povadlou pleť

Femina.cz > Fóra > Krása > Kosmetika na vrásky a povadlou pleť

Zvolené téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel t tana.hadkova a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #504976
    N
    Nivea
    Účastník

    Já jsem dostala balíček kosmetiky Miracletox k narozeninám a musím říct, že jsem nikdy takhle luxusní kosmetiku neměla a že je opravdu znát že je to kvalitní kosmetika, protože vidíte vlastně okamžitě jak se vám pleť sjednotí, vyhladí, rozjasní… 🙂

    • #505043
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      Přesně, já už žádný jiný kosmetiky, co jsem zkoušela takovýhle efekt neviděla 🙂

  • #504046
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Já používám kosmetiku Miracletox, mám od nich ampulky, sérum a krém a tolik se mi zlepšila pleť že si toho samy od sebe všimly i moje kamarádky 🙂

    • #504092
      m
      marianana
      Účastník

      To vážně? Takže ti to vyhladilo vrásky, něco takovýho bych potřebovala

      • #504784
        t
        tana.hadkova
        Účastník

        Fakt má úžasný účinek, určitě to stojí za to, protože ty výsledky se fakt dostaví rychle 🙂

        • #504840
          m
          marianana
          Účastník

          No tak jsem si objednala ty ampulky a krém tak jsem na to opravdu zvědavá protože všude čtu samou chválu 🙂

          • #504897
            b
            barcca
            Účastník

            Dej prosím vědět až jí vyzkoušíš 🙂 zaujalo mě to a říkám si že bych do toho šla taky a čím víc zkušeností tím líp 🙂

  • #504011
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Kde mají kvalitní kosmetiku, tak je http://www.cosibella.cz. Používám výhradně COSRX, ale všechny značky co tam mají, tak jsou velmi kvalitní.

  • #500628
    K
    Klára29
    Účastník

    Tady máte odkaz na jejich stránky https://www.iuvenio.com/

    • #501738
      n
      nanna
      Účastník

      A neucpává póry? Já jsem na to hodně náchylná…

      • #501899
        k
        katkakatule
        Účastník

        Vůbec ne, já jsem na to taky docela náchylná ale vůbec 😉

    • #500936
      k
      katkakatule
      Účastník

      Hodně o ní teď čtu takže jsem si taky něco objednala tak se těším až jí zkusím 🙂

    • #500835
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Díky za tip, to se mi moc líbí, zkusím ji!

      • #501799
        k
        katkakatule
        Účastník

        Já jí teda zkusila a rozhodně u ní zůstanu, mám po ní krásnou pleť, to jsem nikdy neměla 🙂

  • #500297
    S
    Simonita
    Účastník

    Moc díky za tip – kosmetiku Iuvenio ráda vyzkouším 🙂 Napíšete, kde bych se mohla podívat na jejich produkty?

  • #500273
    K
    Klára29
    Účastník

    Značka Iuvenio je výborná – taky jejich produkty používám a jsou opravdu účinné.

  • #500204
    K
    Kandina
    Účastník

    Skvělé produkty na vrásky má značka Iuvenio. Třeba jejich sérum NANO je skvělé a krásně vyhladí a oživí pleť.

  • #500120
    S
    Simonita
    Účastník

    Dobrý den, doporučíte mi kvalitní produkty na počínající vrásky a celkově povadlou pleť?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist