Kosmetika Iuvenio

Femina.cz > Fóra > Krása > Kosmetika Iuvenio

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j jancajanicka a poslední změna proběhla před 2 roky, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #493138
    j
    jancajanicka
    Účastník

    A fakt se vám po ní zjemnily vrásky?

  • #491505
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Díky, právě jsem taky slyšela i četla dobré recenze, takže kosmetiku od Iuvenio objednám 🙂

  • #491408
    H
    Hanička45
    Účastník

    Já mám od nich sérum NANO a oční krém. Kosmetika je fakt skvělá, vyhovuje m i a pleť je krásná a vrásky vyhlazenější. Fakt nedám na iuvenio.com dopustit.

     

  • #491362
    K
    Kandina
    Účastník

    Zdravím, taky už jsem na Iuvenio slyšela velkou chválu. Co jsem se dívala na jejich stránky, jde si u nich objednat sadu vzorečků na vyzkoušení, takže jdu objednávat.

  • #491256
    P
    Polka
    Účastník

    Ahoj, kosmetika je česká a zatím testuju vzorečky, ale zatím se mi hrozně líbí a troufnu si říct, že už na sobě vidím výsledky. Pleť je fakt hezčí, jemné vrásky vypnutější. Určitě objednám ve větším balení 🙂

  • #491073
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Zdravím, nemáte někdo vyzkoušené produkty od Iuvenio? Je to kvalitní kosmetika, poradíte?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist