Kosmetika

Femina.cz > Fóra > Krása > Kosmetika

Zvolené téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j jaarkkaa a poslední změna proběhla před 1 rokem, 12 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #498688
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Já teď taky postupně přecházím na přírodní kosmetiku

  • #497451
    m
    milka8
    Účastník

    Bio kosmetiku Snopek taky používám, mám ji moc ráda, spravila se mi po ní plet´- vyhladily vrásky, celá se i osvěžila plus má opravdu luxusní složení.

    • #498579
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      Já od nich dostala krém k narozeninám a už jsem si ho objednala teď sama protože mi moc vyhovuje. Konečně opravdu přírodní kosmetika, která si na nic nehraje.

    • #497620
      n
      nanna
      Účastník

      Tak to jí zkusím, podle složení vypadá fakt báječně

      • #497711
        m
        milka8
        Účastník

        Fakt je výborná

        • #498482
          n
          nanna
          Účastník

          Tak musím říct, že za mě fakt veliká spokojenost, krém na pleť je naprosto úžasnej! Zkusila jsem i máslo na tělo a to je taky skvělý.

  • #496245
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Doporučíte nějakou přírodní kosmetiku? 🙂

  • #496196
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Holky a co zubní pasta? Tu kupujete jakou? Máte nějakou osvědčenou, co třeba i bělí zuby?

  • #496017
    V
    VercaKalu
    Účastník

    Ahoj, mně osobně sedne kosmetika od https://www.iuvenio.com/. Znáš tuhle kosmetiku? Je to česká kosmetika, veganská a netestují na zvířatech. Mně prostě sedne nejvíc z toho, co jsem zkusila.

    • #497161
      M
      MakMak
      Účastník

      Ahoj, o této kosmetice jsem neslyšela. Prosím tě, co je to zač? A co od ní máš? Já už docela dost dlouho hledám kvalitní kosmetiku a nějak se mi nedaří najít 🙁

  • #494962
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jakou kosmetiku používáte? Já teda nevím, ale v zimě se mi ta pleť vždycky tak zhorší. Pod rouškou navíc teda šíleně… Mám ji vždycky mokrou a v tom mrazu pak to udělá své…

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist