Košile

Femina.cz > Fóra > Móda > Košile

Zvolené téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j jancajanicka a poslední změna proběhla před 1 rokem, 6 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #503892
    b
    bertikber
    Účastník

    Super výběr mají v galerii Harfa v pražských Vysočanech tam chodím moc ráda nakupovat, protože je vždycky z čeho vybírat

    • #504109
      j
      jancajanicka
      Účastník

      Tam chodíme s kamarádkou často, vždycky tam vybereme nejlepší kousky 🙂

    • #503988
      N
      Nivea
      Účastník

      Díky za tip, teď jsem se přestěhovali do Prahy takže takovýhle doporučení vítám 🙂

      • #504067
        b
        bertikber
        Účastník

        Tak tam určitě zajdi, mají tak dobrý obchody a dá se tam taky výborně najíst 😉

  • #494832
    K
    Kryska
    Účastník

    Na zoot mají hezké kousky 🙂 hlavně tam teď mají hodně velké výprodeje takže se tam dá nakoupit hodně slušně.

  • #493230
    K
    Katchorka
    Účastník

    Holky, co vánoce… Stíhají doručovat? A nebo je třeba nějaká možnost koupit dárkový poukaz na ty košile? Že bych koupila ten a chlap si vybral sám? 🙂

    • #495311
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      Ahoj, ano, určitě 🙂 Však se mrkni na ten web bespoken. Oni mají k dispozici i právě vouchery 🙂

    • #493359
      G
      GabulkaKoc
      Účastník

      Když bys koupila košili na https://www.different.cz/ (já jsem jí tam pořídila 😀 ), tak do vánoc to stihneš krásně 🙂

  • #492633
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Ahoj, když jsem na https://www.bespoken.cz/ objednávala já, tak čekačka cca tři týdny 🙂 Takže pohoda 🙂

    • #493622
      A
      Alecca
      Účastník

      Oni šijou na míru? Ale ono je to vše online, ne? Jak to trefíš ty všechny míry?

      • #494484
        J
        JaninkaVesi
        Účastník

        A koukala ses na jejich web? Mají to udělané moc dobře. Mají tam konfigurátor, díky kterému jim zadáš všechny potřebné míry.

        • #496334
          B
          Bedriška Malá
          Účastník

          Hele a už od bespoken nějako košili doma máš? Sedí dobře? Je ten konfigurátor přesný?

  • #491774
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ty jo, o tom jsem vůbec nevěděla :-O Na to musím mrknout. Jak dlouho trvá, než ji ušijí? A kolik stojí ta košile?

  • #491717
    M
    MakMak
    Účastník

    No, mám bohužel stejnou zkušenost. Ale víš co… Mrkni na tento web https://www.bespoken.cz. Tam se dají košile objednat. Ale jakože přesně podle tvého přání. Přímo si vybereš – látku, límeček, zapínání rukávy, prostě super. Takže je to jedineční košile. Zadáš rozměry a jejich krejčí ji ušije. Super.

  • #491661
    L
    Lilianna
    Účastník

    Holky, kde chlapům kupujete košile. Mám ale na mysli fakt kvalitní a spíše luxusní kousky. Co jsem se dívala po obchodech, tak krom čistě bílé teda nic moc…

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist