Kojenecké mlíčko na přikrmení

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Kojenecké mlíčko na přikrmení

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel D Danka.m a poslední změna proběhla před 9 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #512510
    D
    Danka.m
    Účastník

    Tady máte odkaz na web značky http://www.sunar.cz/nase-produkty?kategorie=premiova-kojenecka-mleka Najdete tam veškeré informace.

  • #512367
    S
    Simonita
    Účastník

    Děkuji za komentáře – napíšete prosím, kde bych se o tomto kojeneckém mlíčku mohla dočíst víc informací?

  • #512315
    D
    Danka.m
    Účastník

    Taky přikrmuju dcerku – i přes den. Já nemám tolik mlíka, i když ji často přikládám, ale prostě se mi nedělá tak, abych ji jenom kojila. A kupuju stejnou značku – mám k ní důvěru, na trhu je roky a jde o český produkt.

  • #512218
    H
    HelaStach
    Účastník

    Já taky na noc přikrmuju, malý by chtěl krmit pořád a takhle se aspoň trochu v noci vyspíme 🙂 Na doporučení dávám Sunar Premium – má výborné složení , je z plnotučného mléka a má opravdu lahodnou chuť. Malému mlíčko moc chutná a fakt spokojeně spinká.

  • #512190
    S
    Simonita
    Účastník

    Dobrý večer, pode dětské doktorky bych syna měla alespoň na noc přikrmit kupovaným kojeneckým mlékem. Nevím ale jaké vybrat – na trhu je spousta značek, poradíte? Jaká značka Vašim dětem vyhovuje?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist