Kojenecké mléko

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Kojenecké mléko

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel v verca.broukk a poslední změna proběhla před 1 rokem, 9 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #501054
    v
    verca.broukk
    Účastník
  • #500829
    K
    Karkolka
    Účastník

    A co je to prosím za značku?

  • #500636
    v
    verca.broukk
    Účastník

    Také jsem měla podobný problém zkoušela jsem i laktační poradkyni,a le prostě nešlo to. Tak mi bylo doporučeno UM s kravským colostrem a musím říct, že malé chutná a navíc velmi dobře prospívá.

  • #500602
    K
    Karkolka
    Účastník

    Maminky jdu si sem pro radu, mám problémy s kojením, pořád se nemohu rozkojit, doporučíte mi UM od prvních měsíců, které Vašemu mimiku sedělo a nemělo žádné problémy? Děkuji moc.

  • #495196
    E
    Esterinda
    Účastník

    Ano, kupuju Sunar Premium, má skvělou chuť, je bez palmového oleje a obsahuje více mléčného tuku, který dodává mlíčku lahodnou chuť. Tady ho objednávám https://www.mall.cz/detska-mleka-standardni-0/sunar-premium-1-pocatecni-kojenecke-mleko-6x-700g

  • #495079
    K
    Klára29
    Účastník

    Dáte mi ještě odkaz na Sunar, který kupujete – dívala jsem se, že je víc druhů.

  • #495023
    E
    Esterinda
    Účastník

    Ahoj, my kupujeme Sunar – už rok a nedám na něj dopustit. Malej krásně roste, má spokojené bříško a Sunar je na trhu už hrozně dlouho, tak mu věřím.

  • #494973
    m
    michala69
    Účastník

    Já měla dceru na umělém mléku od narození a to mi byl od doktorky doporučen sunar premium, tak jsem ho koupila a díky bohu byla všechno c pořádku. Žádné prdíky, odmítání mlíčka nic takového. Tak zkus ten sunar. Těch mlíček mají na výběr víc https://www.sunar.cz/nase-produkty?kategorie=kojenecka-mleka

  • #494970
    K
    Klára29
    Účastník

    Dobrý den, jaké kojenecké mléko mi doporučíte pro půlroční mimčo? Syn se mi sám odstavil, ale mlíčko ještě potřebuje.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist