Kde a jak vybrat svatební cestu?

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Kde a jak vybrat svatební cestu?

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel N Nivea a poslední změna proběhla před 1 rokem, 6 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #503029
    N
    Nivea
    Účastník

    Zkusím se ještě zeptat k plánování svatby, jak jste řešili výzdobu jako uvítací ceduli, zasedací pořádek, jmenovky na stoly atd? Zaujalo mě co mají na svatbomilka.cz neznáte někdo?

    • #503216
      k
      katkakatule
      Účastník

      My jsme od nich měli svatební oznámení a udělali nám ho moc hezky. Mají krásný designy a dokonce si můžeš vyrobit v jejich editoru vlastní návrh 🙂

      • #503345
        N
        Nivea
        Účastník

        Aha tak moc děkuju za odpověď. Líbí se mi že to dělají třeba i na dřevo na kámen, na čem jste měli vy?

        • #503527
          k
          katkakatule
          Účastník

          Měli jsme ho klasicky na papíře ale na třeba na tom dřevu to může vypadat fakt super

          • #503551
            N
            Nivea
            Účastník

            Mně to přijde fakt originální takže myslím že asi nakonec vybereme to dřevo, to jsem ještě neviděla a rádi se se snoubencem odlišujeme od ostatních 🙂

  • #502915
    K
    Kandina
    Účastník

    Moc děkuji za doporučení na http://www.svatebnicesta.eu, určitě si s manželem na jejich stránkách vybereme.

  • #502834
    D
    Danka.m
    Účastník

    Holky – taky nám zprostředkovávali svatební cestu – vše dopadlo na jedničku, zařídili vše a byla s nima dobrá domluva.

  • #502772
    E
    EllinkaSam
    Účastník

    Doporučuji stránky svatebnicesta.eu. Mají velký výběr, dobré ceny a nabízí i nějaké novomanželské benefity.

  • #502738
    K
    Kandina
    Účastník

    Dobrý den, kde a jak jste vybírali svatební cestu, napíšete?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist