Káva

Femina.cz > Fóra > Vaření > Káva

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel J JaninkaVesi a poslední změna proběhla před 2 roky.

  • Autor
    Příspěvky
  • #497830
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    To johnnycoffee.cz nabízí baristiccký kurz. Koukala jsem na program toho kurzu a jako super, vypadá to hodně dobře. Říkala jsem si, že bychom si s rodinkou udělali výlet a já na ten kurz zašla. Máte s ním zkušnenosti prosím?

  • #494440
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Zapomněla jsem napsat,že ta sleva těch 20% platí až přístí rok při každém nákupu.

    • #496465
      A
      Anka45
      Účastník

      A po celý rok 😀 Já jsem to teda stihla tak tak. johnnycoffee tu akci naštěstí prodloužili do konce ledna, takže ji mám taky. Už jsem si se slevou nakoupila a super 🙂

  • #494282
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Mohu ti ze své zkušenosti doporučit tady tuhle kávu https://www.johnnycoffee.cz/vesele-vanoce.Ještě tam mají akci,když se zaregistruješ a uděláš nákup do konce roku min. za 1111kč tak dotaneš 20%slevu

  • #494078

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Já vůbec nevím kde takovou kávu hledat.

  • #494038
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Se mrkni někam na net a něco tam koupíš v e-shopu.

  • #493720

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Poradíte mi někdo nějakou lahodnou kávu?Přestala jsem pít granulovou kávu a chci si koupit nějakou lepší kávu do nového kávovaru.

  • #492797
    K
    Katchorka
    Účastník

    Já jsem k narozeninám dostala tu Afriku. A jako mnam. Úplně mi ten set inspiroval k vánočnímu dárečku 🙂

  • #491503
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Je holky, to jsem moc ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila 🙂 Manžel miluje kávu a chci mu ji koupit jako dárek. Máte zkušenosti, co zkusit z těch jejich setů https://www.johnnycoffee.cz/ochutnavkove-sety? 🙂

  • #490431
    l
    libuse86
    Účastník

    No, to je právě ten problém, když si kávu objednáš, tak nevíš, jak stará káva dojde. Já si ale kávu objednávám od johnnycoffee.cz. Oni kávu praží sami, takže u nich mám jistotu, že mi přijde káva opravdu čerstvá.

  • #490384
    M
    Misanecek
    Účastník

    Holky, chci se vás zeptat… Jsem milovník kávy. Fakt si na vynikající kávu potrpím. Chci se ale zeptat… Jaká kupujete zrna? Kde mají čersvě upraženo a mám jistotu, že co si koupím a co mi dojde je čerstvá várka a ne nějakej sklad?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist