Jesličky v Praze

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Jesličky v Praze

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel E Esterinda a poslední změna proběhla před 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #512110
    E
    Esterinda
    Účastník

    Cena se odvíjí od docházky dítka – malá chodí 3x na dopoledne a cena je hodně přijatelná. Navíc o děti se starají zdravotní sestřičky, takže nemusíte mít obavy, že by o děti nebylo dostatečně postaráno. S angličtinou děti mají častý kontakt – dochází za nimi rodilý mluvčí a děti se s angličtinou přirozeně seznamují.

  • #511971
    H
    HelaStach
    Účastník

    Maminky, napíšete jak je to s výukou angličtiny u takto malých dětí a hlavně mě zajímá cena?

  • #511906
    E
    EllinkaSam
    Účastník

    O těchto jesličkách jsem četla hodně dobrých referencí, taky o nich od září pro syna uvažuju.

  • #511825
    E
    Esterinda
    Účastník

    Malou mám v těchto jeslích a moc se jí tam líbí http://www.trojskalabut.cz/jesle

  • #511743
    D
    Danka.m
    Účastník

    Dobrý den, chtěla bych dát dcerku od září do jesliček v Praze, protože se mi naskytla práce na pár dní v týdnu. Napíšete kam chodí do jeslí Vaše děti.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist