Jak zhubnout??

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Jak zhubnout??

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel S SarkaKiska a poslední změna proběhla před 1 rokem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #508434
    M
    Makrela50
    Účastník

    Já jsem dala na radu mé nejlepší kamarádky a začala jsem držet proteinovou dietu ketofit.Ani jsem nevědala,že i taková dieta může mít chutné věci.Tak že člověk jenom papá kvalitní suroviny a hezky hubne i bez pohybu.Je to super.Už se těším až se budu moct ukázat v létě v plavkách u vody.

  • #508402
    m
    marianana
    Účastník

    Určitě ne pomocí diety. To nikdy nevydrží a ani to většinou není zdravý. Nejlepší je jíst pravidelně menší porce vyvážené stravy a hlavně pravidelně cvičit.

    • #508472
      m
      michaela77
      Účastník

      Souhlasím mám s tím vlastní zkušenost. Zdravě jsem zhubla a váhu si držím až potom co jsem si začala trošku hlídat co jím, ale nijak extrémně jenom to prostě s ničím nepřeháním a chodím několikrát do týdne do fitka.

      • #508849
        S
        SarkaKiska
        Účastník

        Říkám si, že bych taky začala chodit pravidelně cvičit někam do fitka, jinak u toho doma dlouho nevydržím. Můžete doporučit dobrý místo v Brně?

  • #508342
    l
    libenka789
    Účastník

    Zkoušela jsi i nějakou keto dietu??

    • #508360

      Ne tak tu jsem nezkoušela… kamarádka mi o nějaké říkala.. Ale já nevím jestli to už nemám vzdát 🙁

      • #508366
        l
        libenka789
        Účastník

        Určitě to nevzdávej 🙂 Já mohu za sebe keto dietu doporučit a to konkrétně tuto od https://www.ketodiet.cz/ ta mi opravdu pomohla.. Mají tam dietní plány, podle toho kolik by si měla zhubnout.. Stačí se řídit podle bmi kalkukačky 🙂 koukni na web a uvidíš jestli tě to zaujme, ale za mě mohu doporučit 🙂

        • #508396

          No nevypadá to vůbec špatně 🙂 Já myslím že kamarádka mluvila zrovna tady o této dietě ketodiet.cz.. Musím to víc prozkoumat, ale přemýšlím že bych to teda ještě zkusila 🙂 A uvidíme, jestli mi to pomůže 🙂

          • #508444
            l
            libenka789
            Účastník

            Já věřím tomu že ano 🙂 Uvidíš 🙂

  • #508303

    Ahojky, nedaří se mi hubnout zkoušela jsem už kde co, ale nic po čem bych opravdu hubla.. neznáte nějakou dietu, kterou jsem třeba ještě nezkoušela, kterou byste mohli doporučit??

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist