Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > IVF

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel P Penny a poslední změna proběhla před 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #518081
    P
    Penny
    Účastník

    Ahoj, taky mohu doporučit kliniku IVF Zlín. Jejich výsledky a přístup jsou naprosto bezkonkurenční a opravdu stojí za to si třeba i zajet do Zlína.

  • #516560
    K
    Kalenta
    Účastník

    Přidávám se ke spokojeným pacientům. 🙂 Na kliniku jsme zašli s mužem, jelikož se nám delší dobu nedařilo a byla jsem velmi mile překvapena. První IVF proběhlo na jiné klinice a bez úspěchu. Zde jsem se setkali jak se špičkovým personálem, který opravdu věděl co dělá a vše nám dopodrobna vysvětlily, tak nám i velmi pomohli.  Měli jsem IVF s PICSI metodou a vše se povedlo na poprvé.:)

  • #507786

    Tato klinika je bezvadná 🙂 Podařilo se mi díky ní napoprvé otěhotnět při úmělém oplodnění, a jsem za to ráda:-) Opravdu nám tam pomohli a zjistili kde je chyba a šlo to pak ráz naráz 🙂

  • #507491
    B
    Blacka
    Účastník

    Tady najdete veškeré informace https://www.ivf-zlin.cz/lecba-neplodnosti

  • #507449
    D
    Danka.m
    Účastník

    Holky, taky bych chtěla vědět víc informací – nevíte, najdu někde stránky, kde je o IVF vše srozumitelně napsáno?

  • #507332
    B
    Blacka
    Účastník

    Dobrý den, doporučuji kliniku IVF Zlín, nám se u nich po IVF povedlo otěhotnět hned napoprvé. Navíc je klinika moc hezká, moderní a lékaři jsou moc šikovní. Taky vím, že mají mají věrnostní program, a když se nepovede napoprvé otěhotnět, nabízí zdarma nadstandardní transferové médium (EmbryoGlue) a pak se šance na těhotenství zvyšuje.

  • #507215
    H
    Holina
    Účastník

    Zdravím, v Brně jsem neúspěšně 2x podstoupila IVF a přemýšlím, že potřetí bych šla na jinou kliniku, poradíte? Kde se Vám po IVF podařilo otěhotnět?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist