IVF?

Femina.cz > Fóra > Zdraví > IVF?

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel P Penny a poslední změna proběhla před 12 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #508453
    A
    Anka45
    Účastník

    Já jsem měla problémy se sestupováním vajíček. Ono se to dřív nepoznalo na běžném gynekologickém vyšetření. Takže nic hrozného. Je to běžná věc a je to řešitelné. Na té IVF klinice Zlín mi hodně pomohli a rychle. Já jsem moc ráda, že jsem se svěřila do péče zrovna jim. A budu je díky tomu neustále doporučovat.

    • #509061
      z
      zvonilka
      Účastník

      Mohu se prosím jen zeptat, kolik transferu jsi na ivf-zlin.cz podstoupila, než se zadařilo? Já se ptám proto, protože kamarádka dochází jinam a je to jeden neúspěch za druhým…

      • #509808
        P
        Penny
        Účastník

        Jeeee, no tak to ať neváhá a zbytečně se netrápí… Ať opravdu zkusí jinou kliniku, s jiným přístupem… Spoustě žen to pomohlo. A ta Ivf Klinika Zlín je skvělá volba. Bude tam určitě spokojená.

  • #507785

    Doporučuju a jedině ivf Zlín, byla jsem na více klinikách ale ve Zlíně až mi dokázali pomoct 🙂 Mám vytoužené dítě a jsem ráda. Vzpomínám na kliniku jen v dobrém a doporučuju všude kde se dá 🙂 Jsou tam všichni moc milý, lidský a příjemní 🙂

    • #507942
      V
      VercaKalu
      Účastník

      No, tak to je paráda, že ti pomohli 🙂 S jakým problémem jsi tam byla? Pokud ti nevadí, že se ptám 🙂

  • #505051
    z
    zvonilka
    Účastník

    Holky, když se bavíme o té https://www.ivf-zlin.cz/, byla jste tam některé i ohledně darování vajíček?

  • #504123
    K
    Katchorka
    Účastník

    Ahoj, já jsem na IVF kliniku Zlín slyšela jen samou chválu. Jak ses o ní dozvěděla ty? A chystáš se tam? Už s nimi komunikuješ?

    • #506104
      z
      zvonilka
      Účastník

      Já bych tam ráda zašla na darování vajíček. Hodně mě ta klinika oslovila. Jednak svým programem a jednak tím, že jsou na tu kliniku jen pozitivní reakce.

      • #506773
        K
        Katchorka
        Účastník

        Ano, to je pravda… taky mě to právě zaujalo. Hlavně teda se mi líbí to, že v rámci toho jejich kompenzačního programu dostanu kompletní info o svém zdravotním stavu 🙂

  • #502877
    l
    libuse86
    Účastník

    Ahoj holky, byla jste některá na umělku? Kde jste na něm byly? A jak jste byly spokojené? My s manželem musíme na IVFko a i když nám byly nějaké kliniky doporučeny, ráda bych znala osobní názory a zkušenosti. I když… Přeci jen taky poprosila o info na https://www.ivf-zlin.cz/. Díky moc.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist