Hubnutí a dieta

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Hubnutí a dieta

Zvolené téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel h hancanov a poslední změna proběhla před 11 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #511203
    h
    hancanov
    Účastník

    Podle toho jak to čtu tak to zní perfektně 🙂 já to mám pořád nahoru a dolu a ráda bych si konečně udržela nějakou normální váhu takže zkouším hned objednat ten balíček na 4 týdny a jsem zvědavá jestli mi to taky tak dobře zaúčinkuje 🙂

  • #509059
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    O pohybu to vůbec není.Já jsem zkoušela už hodně  proteinových diet – mají sice podobnou chuť,ale  zatím po Ketofitu se mi daří ta moje nová váha udržet.

    • #510257
      k
      koralovka85
      Účastník

      Já jsem teda sama s dietou začínala a musím říct, ze ty kila letěla dolů neskutečně. 🙂 Trochu jsem se bála teda jojo efektu, ale nastavila jsem si díky tomu nějaký pitný a stravovací režim. Naučila jsem se vařit podle LC stravy a teď už jen udržuji. 🙂 A kila zůstala tam kde jsou. Jednou za čas vemu tento balíček https://www.ketofit.cz/produkt/proteinova-keto-dieta-balicek-4-tydny nebo si dokoupím na co mám chuť.

    • #509485
      m
      mishelka78
      Účastník

      Já si ji nemůžu vynachválit. Přišla jsem na ni, když se mi nedařilo shodit nějaká zbytková kila, i když jsem jedla a cvičila. Měla jsem fakt radost, když se mi to díky ní povedlo a ještě si váhu držím. Teď si kupuji už jen na udržovačku na 4 týdny a do toho jím i normální jídlo a váha mi drží krásně. 🙂 Pořád se hýbu a samozřejmě si hlídám co jím i když ..jednou za měsíc třeba zhřeším. 😀

  • #508946
    l
    libenka789
    Účastník

    Dost mě zaujala ta dieta od ketodiet.cz koukala jsem na stránky a myslím že ji zkusím :-))

  • #508939

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Hlídání bílkovin mi nic neříká.Myslel jsem,že se hubne pohybem a držením zdravé stravy.

  • #508895
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    To víš,že to jde hubout i bez sportu.Začni si hlídat bílkoviny a uvidíš,že to půjde samo.

  • #508837

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Ahoj holky, dáte mi nějaký dobrý tip na super dietu?Nemám ráda žádné sporty a tak bych chtěla bý hubená i bez pohybu.Věřím,že to snad jde.

  • #508796
    e
    emakrul
    Účastník

    Ne e nezkoušela.. jakou konkrétní máš namysli? 🙂

    • #508832

      Nedám na ni dopustit.. doporučila jsem ji už hodně kamarádkám a všem pomohla shodit kila dolů 🙂 A je to konkrétně tato dieta od http://www.ketodiet.cz

      • #508841

        Tato ketodiet je suprr.. zkoušela jsem ji taky, ale spíše mě zajímalo jak chutná. objednávala jsem ochutnávkový balíček a nějaké dobroty.. a všechno mi moc chutnalo 🙂

        • #508877

          Já mám ketodiet moc ráda, pořád tam něco objednávám,… Moc mi chutnají například ty jejich kaše, dávám si ji každý den.. Dobře zasytí a jsou vynikající, nebo v kabelce mám vždy nějakou proteinovou tyčinku ty jsou bezva 🙂

          • #508896
            e
            emakrul
            Účastník

            Na to jsem se taky koukala, na ty kaše.. ty já mám moc ráda ke snídani 🙂 Tak doufám že tyhle jsou taky dobré.. koukala jsem zě i v tom prvním kroku dietního plánu jsou.. A nemáš zkušenost i s těmi nápoji?? Bojím se aby mi chutnaly…

  • #508790

    Zkoušela jsi už nějakou keto dietu? Ta je skvělá 🙂 Mám s ní dobré zkušenosti 🙂

  • #508786
    e
    emakrul
    Účastník

    Ahojky, ráda bych vyzkoušela nějakou dietu,, Nemáte zkušenosti s nějakou dobrou, kterou můžete doporučit? 🙂 Předem děkuji za tipy :-)))

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist