Hubnutí

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Hubnutí

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel M MakMak a poslední změna proběhla před 9 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #511785
    M
    MakMak
    Účastník

    Pravidelný pohyb, změna životního stylu, stravy… No a pak nějaké doplňky na podporu funkce střev, protože ty můžou za to, že funguje správně metabolismus a ten pak za správné hubnutí 🙂

  • #511281
    k
    katkakatule
    Účastník

    Podle mě není nad pravidelný pohyb, nejen že tak zaručeně zhubnete, ale navíc budete dělat něco i pro své zdraví. Já jsem začala v Brně chodit do skvělého fitness klubu a už si to bez toho neumím ani představit 🙂

    • #511559
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      Já už si dlouho říkám, že se někam zapíšu a budu chodit pravidelně a vždycky se zaseknu na tom že nevím kam 😀 kam chodíš ty, a chodíš jenom do fitka nebo třeba i na nějaké skupinové lekce?

      • #511577
        k
        katkakatule
        Účastník

        Já chodím do fit klubu Zone4you, chodím cvičit do fitka a na pilates. Po cvičení si vždycky ještě oddychnu ve wellness a bazénu, je to úplná paráda 🙂

        • #511690
          t
          tana.hadkova
          Účastník

          Ty jo to zní skvěle 🙂 koukám, že se tam dá jít na nezávaznou prohlídku, tak jsem jim hned napsala, protože to zní super. Jsem na to zvědavá, díky za tip 🙂

  • #510259
    k
    koralovka85
    Účastník

    Já jsem vyzkoušela vícero diet, ale nejvíc mi sedla ta od KF, mají nejméně sacharidů, v jídlech kolagen. 🙂 Vypočítala jsem si podle jejich MBI tabulky a pak už jen vybrala správný balíček. Podařilo se mi krásně zhubnout a váhu si držím.

    • #510519
      l
      libenka789
      Účastník

      Teď jsem ji zrovna viděla jako reklamu v televizi. A můžu se zeptat, ty jídla už musíte jíst napořád? Nevím jestli chci doživotně jíst jen prášková jídla..:(

      • #510663
        k
        koralovka85
        Účastník

        Nemusíte, to je samozřejmě na Vás. Já jsem najela na jejich jídelníček a pak rovnou začala low carb stravu. Od KF si kupuju 4 týdenní balíček a případně si dokoupím na co mám chuť a baštím to když mě třeba honí mlsná nebo v zimě. 🙂 Podle F1 jsem jedla jejich stravu jen 2 týdny a to se dalo vydržet. Můžete si vzít případně i zkušební balíček https://www.ketofit.cz/produkt/proteinova-dieta-zkusebni-balicek.. 🙂

        • #511201
          a
          anicka.12
          Účastník

          Taky mám s touhle dietou výbornou zkušenost, zhubla jsem díky ní už 12 kilo 🙂 jak říkáš, začala jsem první měsíc tak že jsem jela jenom jejich jídla a potom jsem najela na vaření low carb jídel sama a doteď doplňuji jejich přípravky když třeba nemám čas nebo jenom tak na chuť 🙂

  • #508968
    m
    martinka988
    Účastník

    Já si toto předsevzetí dává každý rok 😀 😀 😀 ale tentokrát se to doopravdy rýsuje … 🙂 Dala jsem na moji kámošku a drřím dietu od http://www.ketodiet.cz a uznávám, že jsem nejdřív byla dost skeptická, ale po prvním týdnu co jsem najela na dietní plán jsem byla doslova v dobrém šokovaná, opravu jde to znát velmi rychle 🙂

  • #507850
    f
    flg50502
    Účastník

    Tak vyzoušej ketofit.Je to super dieta u které nemusíš nic dělat a hezky hubneš.Mají dobré koktejly,palačinky a další jídla plné bílkovin na podporu hubnutí.

  • #507528
    c
    cwa12214
    Účastník

    Na sport nemám vůbec čas a o zdravém jídle vůbec nic nevím.

  • #507486
    f
    flg50502
    Účastník

    Musíš začít sportovat a zařadit do jídelníčku hodně bílkovin.Uvidíš,že ti půjdou kila pěkně dolů.

  • #507383
    c
    cwa12214
    Účastník

    Dobrý den, dali jste si také předsevzetí že budete hubení?Já ano,ale nějak se mi to nedaří.Pomůžete mi někdo s tím?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist