Hubnutí

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Hubnutí

Zvolené téma obsahuje celkem 15 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel e emakrul a poslední změna proběhla před 1 rokem, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #507813
    e
    emakrul
    Účastník

    Zkouším aktuálně dietu od http://www.ketodiet.cz a začínám z ní být nadšená 🙂 Je skvělá, opravdu jdou pomaličku vidět výsledky 🙂

  • #506091
    f
    femuska
    Účastník

    Mě se nejvíce líbilo na tom, že jsem nehladověla.

    • #506390
      g
      giska
      Účastník

      A to piješ jen nějaké koktejly?

  • #504875
    f
    femuska
    Účastník

    Zkus se podívat na http://www.ketofit.cz, já jsem s ní zhubla 20 kilogramů a i teď si jídla od nich chystám, když třeba nestíhám.

    • #505195
      A
      Anka45
      Účastník

      Takže ty už jsi jakoby v té F3 a už jen udržuješ? Kde bereš inspiraci na recepty? 🙂

    • #504934
      z
      zuzuša
      Účastník

      A jsou ty jídla dobrá? Aby to nebylo takové to nijaké jídlo, není po tom hlad?

      • #505010
        f
        femuska
        Účastník

        Mě moc chutná, je to proteinová dieta, takže hlad nemáš, protože proteiny tě zasytí. Je to naprosto super, nemáš hlad a hubneš.

        • #505525
          z
          zuzuša
          Účastník

          To je super číst, já bych potřebovala asi 10 kilogramů zhubnout, abych se cítila dobře.

          • #506009
            f
            femuska
            Účastník

            Tak zkus ketofit dietu, ta je super, nemáš s ní hlad a váha se krásně hýbe dolů.

          • #506066
            R
            Rikina
            Účastník

            Také se mohu připojit, já jsem s ní hubla a bylo to hubnutí bez trápení.

  • #503642

    Já jsem sama jednu zkoušela, co mi byla docela dost doporučovaná a jsem za to ráda, opravdu se dá díky ní moc dobře zhubnout :-)Já jsem určitě pro, je člověk musí opravdu chtít 🙂

    • #503834
      v
      verkaherka001
      Účastník

      týjo.. a co je to  za dietu? Já právě nějakou hledám co bych vyzkoušela abych nadobro zatočila s kily navíc.. 🙂

      • #503901

        Je to keto dieta a to konkrétně tato http://www.ketodiet.cz a je opravdu senzační, rozhodně ji vyzkoušet.. doporučuju jejich dietní plány 🙂

        • #503997
          v
          verkaherka001
          Účastník

          Koukala jsem na to a vypadá to dobře, akorát teda nevím jaký bych měla mít ten dietní plán 😀

          • #504022

            To je úplně jednoduchý 🙂 dáš ti tam bmi kalkulačku, zadáš nějaké své údaje a ono to ti vyhodnotí plán přesně pro tebe 🙂

  • #503585
    v
    verkaherka001
    Účastník

    Co říkáte na diety? Jste pro a něco proti? A zkoušeli jste nějakou dobrou? Která vám pomohla k hubnutí? 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist