Hračka

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Hračka

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel l leinhartova.linda a poslední změna proběhla před 1 rokem, 6 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #503697
    V
    VeveruškaP
    Účastník

    Těch eshopů je dost, pár jsem jich vyzkoušela, ale zůstala jsem u e-kondomů, kde mají pořád nějaké akce, jelikož dělám větší objednávky, tak tam mám vždycky nějaký dárek a hlavně posílají balíčky diskrétně.

  • #503687

    já nekupuju na eshopu..A Tak určitě to není trendy věc, co se mění, si myslím 😀 určitě frčí nejčastěji vibrátory.. pokud nevíš co si pořídit tohle je taková jistota 🙂

  • #503640

    já nakupuju jenom na internetu, mám oblíbený eshop, kde je  opravdu velký výběr:-)

    • #503833

      A kdepak teda nakupuješ? A co b si mi tam doporučovala třeba abych vyzkoušela? 🙂

      • #503898

        já také nakupuju na e-kondomy.cz mají tam velký výběr.. různých hraček, nevím co se ti líbí .. 🙂 Kouknu na vibrátory nebo třeba womanizer je super hračička 🙂

        • #503938

          Moc díky za tip, koukala jsem na ty womanizery a docela se mi to zalíbilo.. tak to vyzkouším 🙂

  • #503583

    Ahoooj, ráda bych se vás zeptala kde kupujete erotické hračky?? A jaké tedka frčí, co bych si určitě měla pořídit? :.-)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist