Hodně suchá a šupinatá kůže

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Hodně suchá a šupinatá kůže

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel I IsabelaZlata a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 2 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #510479
    a
    anicka.12
    Účastník

    Já mám hodně suchou pokožku hlavy, pořád mě svědí a dělají se mi lupy. Kupuju si pořád nějaké šampony na to, ale nic mi nijak zvlášť nepomohlo. Kdo jste to taky řešil, můžete prosím poradit něco co opravdu pomůže?

    • #517692
      I
      IsabelaZlata
      Účastník

      Já na suchou pokožku tento krém a osvědčil se mi https://www.notino.cz/cerave/moisturizers-hydratacni-krem-na-oblicej-a-telo-pro-suchou-az-velmi-suchou-pokozku/ . Na suchou pokožku hlavy, nevím, co bych doporučila, tam mi to vzheldem k těm vlasům, přijde složitější. Možná nějaký šampon pro děti, v něm nenajdeš nic špatného a je pro citlivou pokožku a zároveň na produkty pro děti jsou kladeny vyšší nároky, aby byly schválené pro děti.

    • #517567
      e
      eva.zaleskA1
      Účastník

      Pokud tě to trápí dlouhodobě, nezlepšuje se to a obtěžuje tě to, tak bych zkusila zajít na dermatologii. Dají ti tam třeba nějaký speciální přípravek nebo mast a zjistí, proč se ti to děje. Mě ještě napadá zkusit nějaké doplňky stravy, vitaminy.

    • #510638
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      Zajdi se zeptat do lékárny na šampon AbiCare. Je to finská značka Repolar. Já jsem měla po asi dvou týdnech pokožku jako vyměněnou, žádný svědění ani lupy… 🙂

      • #510723
        a
        anicka.12
        Účastník

        Ahaa díky moc za odpověď, kéž by mi to taky takhle rychle zabralo, hned to půjdu vyzjistit 🙂

  • #508119

    Predovic Emma
    Účastník

    Dobrý den, vidím, že tento problém máte také; pokud ano, budu rád za každou radu, kterou mi můžete dát. Poděkování si velmi vážíme. monkey mart

  • #507509
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Tak ono nestačí pokožku jenom promazávat jak si spoustu lidí myslí.

    • #507899
      S
      Sonia.Cer
      Účastník

      To já jsem si třeba myslela, že je to dostačující a promazáním se pokožka hydratuje. Není to tak?

      • #508112
        k
        karolina.ka95
        Účastník

        No úplně dostačující to není a co je vhodné na suchou a popraskanou kůži je tady ten doplněk https://www.protopan.cz/produkty/protopan-lactobacillus-plus-inulin-doplnek-stravy. U mě se to nejvíc ukázalo na rukou, protože jsem je měla extrémně vysušené a popraskané.

  • #491927
    h
    hancanov
    Účastník

    Já mažu tímhle krémem https://www.benu.cz/betaderm-krem-s-betaglukanem-50g obsahuje betaglukan hezky se vstřebává a rychle regeneruje pokožku

  • #491924
    e
    evcasl
    Účastník

    Taky by se mi hodila rada? Co zaručeně pomůže?

  • #491920
    n
    nanna
    Účastník

    Ahoj, kdo s tím máte taky problém tak prosím poraďte co vám pomáhá. Děkuju

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist