hezké vlasy

Femina.cz > Fóra > Krása > hezké vlasy

Zvolené téma obsahuje celkem 37 odpovědí. Do diskuze (23 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k katkakatule a poslední změna proběhla před 5 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515558
    M
    Majdinkaa
    Účastník

    Já jsem začala pít tenhle kolagenový drink https://www.venira.cz/venira-premium-kolagenovy-drink-pro-vlasy–nehty-a-plet-mix-prichuti/ a co ho pravidelně piju tak se mi hodně zlepšila kvalita vlasů i pleti. Moc to doporučuju, má navíc i moc dobrou chuť 🙂

    • #515659
      k
      katkakatule
      Účastník

      Já mám ráda taky jejich kosmetiku, mají kvalitní přípravky za dostupné ceny. Používám od nich věci na vlasy i na pleť  a jsem s tím moc spokojená a to jsem v tomhle poměrně vybíravá…

  • #515024
    w
    wenduna
    Účastník

    Uvažuji o prodloužení vlasů, dostala jsem tip na vlasy-k-prodlouzeni. Má někdo s nimi zkušenost?

  • #514482
    k
    kata.rataj
    Účastník

    Osobně upřednostňuji přírodní kosmetiku jako je například Khadi. Využívám momentálně pouze vlasovou kosmetiku, ale uvažuji i nad barvením hennou. Ale toho se stále trochu bojím. Ale co se šampónů, olejíčků a kondicionéru týče, ty jsou naprosto dokonalé a ta vůně je delikátní.

    • #514591
      a
      andy.blaha
      Účastník

      Ahojky, barvy od nich používám už nějaký rok a jsou perfektní. Krásně kryjí a vlasy mám po barvení vždy jemné a lesklé. Záleží jakou barvu používáš a jaká je tvoje přírodní? Ale na stránkách mají i vzorník, což je fajn. Já používám tuto https://www.khadi.cz/khadi-rostlinna-barva-na-vlasy-ciste-indigo to je taková havraní modro černá.

      • #514706
        k
        kata.rataj
        Účastník

        Já jsem se na to právě dívala, černé vlasy jsem měla kdysi, teď je mám do tmavší hnědé, takové kaštanové. Svoje vlasy mám spíše plavé. Pořád se nějak odhodlávám, ale budu se už muset nakopnout a jít do toho. Jde přece jen o vlasy, ty vždy dorostou, barva se postupně vytratí nebo přebarví. Jinak ano už jen samotná kosmetika mě vlasy o hodně zlepšila. 🙂

  • #514413
    v
    verkaherka001
    Účastník

    U nás doma teda plešatost dědičnou a bohužel to vychytal brácha, ten začal plešatět od 20 let. Pomalu se mu začali vlasy vytrácet a nakonec měl vzadu to kolečko na temeni, nosil defacto pořád jen kšiltovky, když si to teď zpětně uvědomuju. Tak jsem ho dokopala, aby si začal šetřit a něco si načte o té transplantaci vlasů. Nakonec jsem spolu našli NewHair, kteří zprostředkovávají transplantaci vlasů v Turecku. Holky pecka! Brácha má krásný vlasy a není ani poznat, že je někdy neměl. 🙂

    • #514590
      S
      Stellinka22
      Účastník

      Já bych se v tom Turecku asi bála, vím že některé ty recenze jsou naprosto šílené, ale to teda nejen na vlasy. Ale zase druhá půlka lidí si to hodně vychvaluje, jak už kvůli cenám tak i celkové operaci. Asi to chce opravdu vědět za kým konkrétně jet. Mohu vědět jak to probíhalo a co všechno je v ceně? A je to poznat?

      • #514716
        v
        verkaherka001
        Účastník

        Pan majitel sám podstupoval transplantaci a hledal někoho kdo to opravdu umí a našel je právě v Instanbulu a proto s klinikou i spolupracuje. Vše jak o něm i o tom jak to probíhá najdete na jejich stránkách https://newhair.cz/jak-to-probiha/. Cena je se vším kompletní. Konzultace bezplatná, termíny vcelku rychlé. Odlétal cca do 3 týdnů. Postarají se o letenky, ubytování, delegátku, osobního řidiče, testy a samotný zákrok na klinice. Vlastně nic nemusíte řešit. Platil kolem 90 tisíc za vše. Práce a personál velmi profesionální, tak jako delegátka Natálka, která byla po celou dobu po ruce, vše překládala. Klinika hezká, čistá, moderní. Péče na jedničku a na bráchovi nikdo nepozná že má transplantované vlasy. Vše vypadá naprosto přirozeně.

  • #513423
    n
    nanna
    Účastník

    Já si koupila na notinu takovou super výživnou masku na vlasy od Kérastase a mám po ní vlasy nádherně vyživený a zpevněný.

  • #513413
    l
    lenana
    Účastník

    Doporučuju nechat si udělat trichologické vyšetření, já byla na téhle klinice https://www.clinicalhair.cz/ a moc mi tam pomohli. Pobočky mají po celé republice 😉

  • #513376
    m
    marianana
    Účastník

    Já mám vlasy hodně poničené a suché z barvení, nic mi na to nepomáhá, žádné hydratační šampony, masky apod. Přemýšlela jsem že bych si snad nechala udělat vyšetření vlasové pokožky, že by se přišlo na to proč mi na to nic nepomáhá, nemáte s tím někdo zkušenost?

  • #513117
    j
    juliebaborska
    Účastník

    Ahoj holky nemáte někdo doporučení na šampon pro blond/melírované vlasy? Pomalu se barvím zpět na blond a vlasům to dává zabrat, tak jen jestli máte nějaké doporučení, jak si udržovat barvu a podporovat vlasy?

    • #515025
      w
      wenduna
      Účastník

      Taky ráda u nich nakupuji. Co se týká vlasové kosmetiky, dá se opravdu vybrat kvalitní v jedné značce.

      • #515264
        D
        Danusina
        Účastník

        Taky to tak dělám, že kupuji jednu řadu vlasové kosmetiky, šampón, vlasovou vodu a kondicionér. Teď jsem momentálně spokojená s Wellou.

        • #515384
          g
          giska
          Účastník

          Vybírám si u nich vlasovou kosmetiku pro namáhané a barvené vlasy a jsem opravdu spokojená.

    • #513151
      P
      Petran.
      Účastník

      Jsi přirozená blondýna nebo se teď barvíš nově znovu na blond?

  • #512921
    A
    Andryna
    Účastník

    Mám výbornou zkušenost s eshopem vlasy-levne. Nabízí kvalitní materiál k prodlužování vlasů. Určitě si taky vyberete.

    • #513097
      f
      femuska
      Účastník

      Nedávno jsem od nich prodlužovala vlasy metodou Micro |Ring. Jsem moc spokojená, prodloužení je velmi přirozené, vlasy mám i hezky zahuštěné.

  • #512160
    b
    barcca
    Účastník

    Já uvažuju nad prodloužením vlasů, moc se mi líbí dlouhé a husté vlasy, ale když si nechám narůst svoje vypadá to blbě, protože jich zase tolik nemám. Máte někdo prodloužené vlasy, jaká metoda je podle vás nejlepší?

    • #512181
      h
      hancanov
      Účastník

      Já jsem si koupila clip in pásy a je to podle mě super, nasadím si je snadno a rychle sama a vypadá to moc hezky. Dávej si ale pozor na kvalitu a typ vlasů, aby to vypadalo přirozeně tak to chce vybrat pravé vlasy evropského typu ideálně v remy kvalitě. Já mám odtud https://www.clipinhair.cz

  • #511977

    Nedávno sem si koupila nějakou novou kosmetiku na vlasy v drogérce a zatím jsem s tím dost spokojená 🙂

    • #512089
      a
      alenacapkova45
      Účastník

      A co je to za značku jestli se můžu zeptat ? 🙂

      • #512118

        Jasně je to Tomasarsov 🙂

        • #512166
          a
          alenacapkova45
          Účastník

          A jaké produkty konkrétně používáš? 🙂

          • #512173

            Je to konkrétně od značky Tomasarsov a je to šampon green tea a mám spolu s kondicionérem.. A je to vážně pecka 🙂 moje vlasy jsou příjemně hebké a možná si to jenom myslím ale mám pocit že si je nemusím často umývat jak jsem byla zvyklá, myla jsem je vždy obden a ted vydrží i dva tři dny 🙂 a kondicionér je příjemný 🙂 krásně se vlasy rozčesávají pak 🙂

          • #512294
            k
            koralovka85
            Účastník

            Také se mohu přimluvit. Já si tam beru řadu na barvené vlasy a také jsem spokojená. Měla jsem i tu čest navštívit jeho salón a to byla paráda. Moc jsem si to užila.

          • #512216
            a
            alenacapkova45
            Účastník

            Fakt jo? Tak to je úplná paráda..to ráda  vyzkouším.. 🙂

          • #512254

            Myslím že nebudeš litovat 🙂 nejstojí to zase tak moc peněz a hlavně to funguje skvěle 🙂 Já tam začínám pokukovat i po parfémech, vypadají dobře 🙂

          • #512363
            a
            alenacapkova45
            Účastník

            Jo to jo 🙂 Mohly by vonět pěkně 🙂

          • #512389

            Mě nejvíc zaujal ten PLUM BLOSSOM TONKA BEAN ten by podle složení mohl vonět moc pěkně, asi ho vyzkouším 🙂

  • #511970
    a
    alenacapkova45
    Účastník

    Ahojky, co používáte za kosmetiku na vlasy? Ráda bych zkusila něco nového, ráda  si nechám něco doporučit 🙂

     

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist