Granule pro pejska bez obilovin

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Granule pro pejska bez obilovin

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Anka45 a poslední změna proběhla před 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515871
    A
    Anka45
    Účastník

    Super jsou granule od Rawbarku. Nemají ani obiloviny, ani dochucovadla, barviva a další náhražky. Jsou z kvalitního a čerstvého masa. Plus ostatní složení od českých farmářů.

    • #516012
      m
      majduska2299
      Účastník

      Můžu vědět složení těch granulí prosím?

      • #516167
        A
        Anka45
        Účastník

        Nejdřív si musíte vyplnit dotazník a následně Vám vyberou vhodné granule pro Vašeho pejska. Tady https://rawbark.cz/produkt/granule-na-miru/ máte všechno vysvětleno a můžete si to vyzkoušet a podívat se na složení.

  • #503823
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Jestli můžu, tak bych se zeptala jaké jste psům kupovali podložky na čůrání?

    • #504331
      m
      michala69
      Účastník

      Objednávala jsem vždycky větší množství Nappy podložek. Jsou levné a vyplatí se jich vzít víc, protože jinde k sehnání nejsou než na internetu.

      • #504664
        k
        karolina.ka95
        Účastník

        To vůbec nevadí. Vzala jsem ty 60×60 a vyhovují nám akorát budu objednávat ty menší, ale jinak jsou super, jak cena, tak i to, že neprosakují.

        • #505197
          A
          Anka45
          Účastník

          Super holky, díky moc. Jsem ráda, že jsem na toto téma narazila a taky na to, jaké podložky jsou podle vás nejlepší. Nám by naopak tato velikost vyhovovala. Tak zkusím koupit a uvidím, snad budou vyhovovat po všech stránkách.

  • #503797
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    Ano, mrkněte na jejich stránky, najdete tam veškeré krmivo marppetfood.cz

    • #504627
      k
      krisstaz
      Účastník

      Jakou příchuť z toho marppetfood.cz máte vyzkoušenou? Ráda bych tam také něco vyzkoušela, ale doteď jsme to dost střídali, tak zda je něco co pejsi preferují?

  • #503684
    S
    Samnionka
    Účastník

    Holky a mají i jiné krmivo pro pejsky, třeba konzervy nebo pamlsky, nevíte?

    • #505690
      k
      krisstaz
      Účastník

      Na tom marppetfood.cz mají všechno. A i pro kočičky, určo mrkni. Nebo už jsi něco zakoupila? Za nás teda obr spokojenost

  • #503581
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    Taky kupuju granule od Marp, mají jednoduché složení a našemu psovi navíc moc chutnají.

  • #503560
    P
    Pisinka
    Účastník

    Kupuju granule i konzervy od této značky https://www.marppetfood.cz/ Mají jednoduché složení, krmivo je chutné a hezky voní.

  • #503385
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Dobrý večer, jaké kvalitní granule bez obilovin mi doporučíte pro psa?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist