Granule pro citlivé zažívání psa

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Granule pro citlivé zažívání psa

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel K Kalenta a poslední změna proběhla před 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516495
    K
    Kalenta
    Účastník

    Granule kupujeme zde https://rawbark.cz/. Mají granule pouze z čerstvého masa, bez obilovin a z produktů od našich farmářů. Takže jsme sáhli po českých a kvalitních granulích. Servis je na jedničku. Každý balík máme krásně popsaný a dostáváme i dárečky k nákupu. Granule našemu chutnají a je spokojený.

    • #516717
      n
      nanna
      Účastník

      Můžu se zeptat kolik tam toho masa je a jak si můžu vybrat nějaké balení? Mají i na zkoušku menší balení nebo musím brát rovnou velké?

      • #516835
        K
        Kalenta
        Účastník

        Když se podíváte na stránky, máte tam vše vysvětleno. Masa je 50% na váhu granulí. Vyplníte si dotazník, dle toho Vám vyberou granule vhodné pro vašeho psa a uvidíte tam rovnou i složení, cenu, krmnou dávku a můžete zvolit váhu granulí. Nejnižší jsou 4 kila.

  • #506798
    K
    Klára29
    Účastník

    Já krmivo na marppetfood.cz kupuju už dlouho a spokojenost. Líbí se mi složení, a že je lehce stravitelné, což zase ocení můj pes.

  • #506490
    S
    Simonita
    Účastník

    Holky, taky od nich krmivo kupujeme, a to jak granule, tak i konzervy. Vše od Marp našim pejskům moc chutná.

  • #506374
    E
    Esterinda
    Účastník

    Ano, mají přímo svůj e-shop https://www.marppetfood.cz/krmivo-pro-psy-marp

  • #506244
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Napíšete prosím kde bych krmivo od Marp mohla objednat? Kupuju jinou značku, ale přijde mi, že našemu psovi ty granule moc nejedou.

  • #506145
    E
    Esterinda
    Účastník

    Zdravím, chuťově dobré granule a bez obilovin má značka Marp. Jejich krmivo doporučuji, mají jednoduché složení a žádné zbytečné přísady a taky je to česká značka.

  • #506102
    D
    Danka.m
    Účastník

    Dobrý večer, nás pej je citlivější na lepek, nedělá mu dobře a pořád jsme nenarazila na opravdu dobré granule, které by mu chutnaly. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist