Facelift

Femina.cz > Fóra > Krása > Facelift

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel b bertikber a poslední změna proběhla před 5 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #514782
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Holky, já jsem nad tím taky přemýšlela, protože jsem měla pleť hodně povadlou a bylo to vidět hlavně na tvářích a kolem lícních kostí. Zkusila jsem ale potom na radu kamarádky https://nezestarni.cz/obchod/zivy-kolagen/inventia/prirodni-kolagen-face-na-oblicej-triple-helix-formula-minutova-anti-age-pece-50ml.html je to čistě přírodní živý kolagen, užívám ho i v kapslích a díky němu už žádný zákrok nepotřebuju. Nemohla jsem tomu ani věřit, ale opravdu se mi pleť tak zpevnila a vyplnila, že mám pleť skoro jako před deseti lety 🙂 navíc mi to hodně pomohlo i na klouby, hodně mě bolívalo koleno a teď mám konečně pokoj i vlasy mám hezčí a zdravější 🙂

    • #515622
      b
      bertikber
      Účastník

      Tak to ho hned objednávám, čtu na něj skvělé recenze a vypadá to jako přesně to co potřebuju tak ho hned vyzkouším. Moc děkuju za sdílení 🙂

  • #514442
    d
    danikk
    Účastník

    Já nad tímhle zákrokem taky přemýšlím, protože mi pleť hodně povadla a úplně mě to změnilo, cítím se kvůli tomu hodně nesvá a nejistá a ráda bych s tím konečně něco udělala. Tak jestli můžete sdílet vaše zkušenosti moc mi to pomůže 🙂

  • #514117
    A
    Alizee
    Účastník

    Kdo jste byli na liftingu obličeje mohli byste prosím sdílet vaše zkušenosti? Jak jste spokojené s výsledkem, u koho jste byli apod.? Moc děkuji 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist