elektro okay

Femina.cz > Fóra > Bydlení > elektro okay

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel e emakrul a poslední změna proběhla před 2 roky, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #496282
    m
    martinka988
    Účastník

    Ahojky, já v okay nakupuju teda snad jen v kamenné prodejně, vždycky se zboží rovnou ráda odvezu a nebo si zařídím někoho ke komu to mužu naložit:-)

    • #496291
      e
      emakrul
      Účastník

      No já právě nikoho k dispozici nemám, tak musím využít nákupu online a dopravy..

      • #496433

        Hele já bych se toho nebála:-) Já nakupovala ledničku s pračkou asi cca rok zpátky a pohodě, dovezli na uvedený čas všechno pěkne v pořádku a vynesli až do bytu a položili kam sem chtěla:-) Když si to takhle objednáš, tak veřím že u tebe to bude stejné, takže se neboj 🙂

        • #496492
          e
          emakrul
          Účastník

          Tak to jsem ráda:-)moc díky 🙂 🙂

  • #496268
    h
    hancanov
    Účastník

    Mám odtud hodně věcí, je to super eshop. Mají dobrý ceny a super celkový servis.

  • #496208
    e
    emakrul
    Účastník

    Ahojky, chci se zeptat, nakupujete na https://www.okay.cz/ ?? Chci si toho nakoupit víc co nového bytu tak se chci ujistit že to bude v pohodě:-) Díky

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist