Elektro – kde nakupujete online?

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Elektro – kde nakupujete online?

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel b bibuska1504 a poslední změna proběhla před 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515339
    b
    bibuska1504
    Účastník

    Ahoj, drobné elektro (fény, kulmy, žehličky) mají i na Notinu. Já tam posledně kupovala žehličku na vlasy a jsem s ní moc spokojená.

  • #511819
    V
    VercaKalu
    Účastník

    Mám ráda kvalitu za příjemnou cenu. Prostě aby poměr kvalita x cena byl vyvážený. Proto nakupuju spotřebiček od Oravy 🙂 Ta je perfekní, nikdy nezklamala.

  • #496341

    kvapik
    Účastník

    Nejčastějc taky vyberu na okay.cz

    • #496453
      m
      milka8
      Účastník

      Já taky, mají často super slevy.

  • #495736
    V
    VeveruškaP
    Účastník

    Taky se přidávám s kladným hodnocením. Máme od nich všichni telefony a velká spokojenost 🙂

  • #494890
    l
    libuse86
    Účastník

    Ahoj, no ono jako záleží, co přesně 🙂 Já třeba můžu doporučit tento shop rucni-naradi.cz. My tam vybíráme nářadí a jsme spokojeni maximálně.

  • #494597
    m
    markurka5
    Účastník

    Zatím jsem byla nejvíc spokojená s dodávkou od https://www.orava.eu/cz/cs/. Konečně mám kompletně vybavený byt a nejvíc jsem se těšila na sušičku a pračku 🙂

  • #494461
    D
    Danka.m
    Účastník

    Taky u nich nakupuju, zrovna tam mají velké slevy, mrkněte https://www.okay.cz/elektro/

  • #494450
    S
    SonickaVol
    Účastník

    Holky souhlasím – taky na eshopu Okay nakupuju, mají super ceny a slušný výběr zboží.

  • #494436
    K
    Klára29
    Účastník

    Zdravím, za mě jedině Okay elektro. Mají jednoznačně největší výběr značek a výborné ceny. Navíc mají zboží skladem a doručují rychle.

  • #494428
    O
    Olivana
    Účastník

    Já většinou elektroniku kupuju tak, že si to hodím na Heurece a kde mi to vylítne za nejnižší cenu a s nejnižším poštovným. Nemám vyloženě jeden obchod, kde bych nakupovala. 🙂

  • #494397
    P
    Polka
    Účastník

    Zdravím, poradíte, kde mají online k objednání největší výběr elektroniky a za dobré ceny?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist