Ekzém

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Ekzém

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel m markurka5 a poslední změna proběhla před 2 roky.

  • Autor
    Příspěvky
  • #496803
    J
    JaninaR
    Účastník

    Kde si myslím, že něco vybereš, tak je rastakoala.com. Objednávám si od nich jak cbd oleje, tak i pro manžela mastičky na lupénková ložiska

    • #497012
      m
      markurka5
      Účastník

      Objednala jsem si právě tady tu mast od Carunu https://www.rastakoala.com/produkty/detail/hemp-ointment-universal-100-ml a musím říct, že kůži už nemám tak suchou a šupinatou a stejně tak jsou na tom ty bolavá místa. Ještě uvažuju o tom jestli, že bych to podpořila vnitřním užíváním cbd, protože bych se ráda toho ekzému zbavila úplně.

      • #497190
        k
        karolina.ka95
        Účastník

        Zajímalo by mě jestli se ta cbd mast a konkrétně ty cbd kapky mohou užívat současně ?

        • #497375
          m
          markurka5
          Účastník

          Určitě je možné cbd kapky užívat vnitřně a mast zevně, o to víc to podpoříš 😉

  • #496476
    m
    markurka5
    Účastník

    Nemáte prosím zkušenost s konopnou kosmetikou ? Četla jsem, že by se mi po ní mohl zlepšit ekzém, tak jestli máte s něčím takovým zkušenost, tak budu ráda za doporučení :).

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist