Dovybavení kuchyně

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Dovybavení kuchyně

Zvolené téma obsahuje celkem 66 odpovědí. Do diskuze (38 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel z zralok.85 a poslední změna proběhla před 7 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #513372
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Já mám hodně věcí z eshopu Bakly, mají kvalitní věci a dá se vybrat věci v různém cenovém rozpětí. Líbí se mi, že mají takové stylové věci, které nemají všude.

  • #512802
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Holky kdyby jste chtěli třeba levnější, ale kvalitní věci, tak doporučím mrknout se na eshop i-domacipotreby. Mají tam od každého něco, levnější ale i dražší. Kvalitní a pěkné. 🙂 Případně v Brně mají i dvě pobočky.

    • #512895
      P
      Petran.
      Účastník

      Jé to by sem i teď hodilo,. eshop ani obchod neznám, ale potřebovala bych sehnat nějaký dobrý pekáček. Já jsem měla svůj oblíbený a musela jsem ho už vyhodit protože prasknul. 🙁 Moc na klasickém plechu nepeču, ale mám raději pekáčky..

      • #513138
        B
        Bedriška Malá
        Účastník

        Určitě. 🙂 Můžeš si to objednat a vyzvednou na prodejně, nebo se tam rovnou zastavit a nebo klasické doručení domů. Pekáčků mají hodně https://www.i-domacipotreby.cz/pekace/?filter[]=1835 . Ale určitě mrkni i na více věcí, vždycky najdu něco co „nutně“ potřebuju. 😀

  • #512516
    l
    lenana
    Účastník

    Já mám nože odtud https://dellinger.cz/ a ty jsou opravdu prvotřídní, jsou z damaškové oceli, perfektně ostré a navíc stylové 🙂

    • #512636
      M
      MakMak
      Účastník

      Ano, to je pravda… Ten design mají dokonalý. Jinak já jsem k nim koupila i jejich brusný kámen, ten vodní a přiznám se, že to je taky pecka…

  • #512154
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Z bakly mám hodně věcí do kuchyně, vybrala jsem tam po dlouhém hledání krásné barové skleničky a stojan na víno 🙂

  • #512087
    A
    Andryna
    Účastník

    Poohlížím se po nových jídelních židlích. Potřebuji je sladit s designem kuchyně. Doporučíte?

  • #511665
    K
    Katchorka
    Účastník

    Ahojky, prosím prosím… potřebuju nové nože a líbí se mi nabídka od https://profikuchar.cz/. Máte s jejich noži zkušenost? Jak jsou na tom s kvalitou?

  • #510455

    danina22
    Účastník

    Hodně krásných věcí jsem vybrala na eshopu Bakly. Vždycky když tam kouknu tak se mi něco líbí 🙂

    • #513330
      v
      verkaherka001
      Účastník

      Mají super věci do kuchyně, myslím že zrovna u nich si každý vybere co se mu líbí. 🙂 Hrnečky, skleničky jsou naprosto super. Ale mám tam ráda i dekorace. 🙂

    • #511423
      h
      hancanov
      Účastník

      Super tip, mně se tam moc líbí ta akáciová prkénka a konvičky na čaj ty jsou jaky by tam čekaly na mě :))

  • #509766
    m
    marianana
    Účastník

    Máte někdo filtr na pitnou vodu? Chtěli bychom si ho pořídit a nemůžeme se rozhodnout jaký tak budu ráda za vaše zkušenosti, díky 🙂

    • #509768
      k
      katkakatule
      Účastník

      S dovolením se připojím k otázce, taky nad tím už docela dlouho uvažujeme, ale je toho tolik, že si netroufám naslepo něco objednat.

      • #509772
        d
        danikk
        Účastník

        My máme filtr od české firmy Dionela a neměnila bych, je to česká výroba a kvalita vody z něho je tip top.

  • #509211

    Co se týká kvaitních a originálních doplňků, tak super nabídku mají na shopu Bakly. Já mám ten shop moc ráda, mají opravdu skvělý výběr.

    • #509378
      a
      anicka.12
      Účastník

      Já od nich taky ráda objednávám, teď jsem tam objevila nádhernou konvičku na čaj, zkus mrknout https://www.bakly.cz/konvicky mají tam fakt stylový kousky, myslím že jako dárek super 😉

      • #509431
        f
        femuska
        Účastník

        Ty jsou naprosto designové, ani bych nevěděla kterou vybrat. Všechny jsou hezké, ale jsou kvalitní? Přece jen je to dárek ke kulatinám, tak aby stál za to.

        • #509495
          j
          jandulka25
          Účastník

          <span style=“color: #1f1f1f; font-family: ‚Google Sans‘, Roboto, sans-serif; font-size: 12px; white-space: pre-wrap;“>Já jsem koukala, že mají dvě stěny a to by měly vydržet dlouho horké nápoje v těchto konvičkách.</span>

          • #509551
            f
            femuska
            Účastník

            To by mě také zajímalo, jestli to tak opravdu je. Ale nemám s tím zkušenost, tak to asi risknu a koupím ji jako dárek.

    • #509349
      f
      femuska
      Účastník

      A jaké věci jste tam prosím koupila? Chtěla bych nějakou inspiraci na dárek pro kamarádku ke 30. narozeninám.

  • #506097
    z
    zvonilka
    Účastník

    Tak jsem si prošla tu nabídku dellinger a co mě teda zaujalo, tak to je vodní brusný kámen. Docela bych ho aji pořídila, jen mám stach, abych to broušení zvládla. Máte s tímto broušením zkušenosti?

    • #511516
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      Pokud ještě pořád hledáš kvalitné nože, tak za mě bych sáhla po nožích z nabídky https://profikuchar.cz/. Mají jak pro profiky, tak i pro hobby kuchaře. A nožů mají v nabídce opravdu hodně 🙂 Myslím, že tam si vybereš zcela jistě 🙂

    • #506767
      P
      Polinko
      Účastník

      Tak ono to vodní broušení je pro ty nože nejšetrnější. Ale chápu, že pokud s tím nemáš zkušenost, tak nevíš, jak na to. Ale Dellinger pořádá i kurzy na to broušení, tak mrkni na stránky, mají tam k tomu info.

      • #507923
        V
        VercaKalu
        Účastník

        A jak často ten kurz oni pořádají? A jak dlouho trvá? A kde se pořádá?

  • #499286
    J
    Jarka50
    Účastník

    Nemáte holky některá takový ten malý kuchyňský gril?

    • #499760
      i
      irishanova
      Účastník

      Mám tady tento https://www.orava.eu/cz/cs/elektricky-kontaktni-gril-grillchef-3 a je super ho mít v kuchyni. Je na něm hodně rychlá příprava a maso je z něj krásně šťavnaté.

      • #499859
        J
        Jarka50
        Účastník

        Má orava kvalitní tady ty spotřebiče?

        • #500157
          i
          irishanova
          Účastník

          V poměru cena vs.  kvalita bych řekla, že je to hodně muziky za málo peněz. Já jsem třeba s jejich spotřebiči velmi spokojená.

          • #500857
            J
            Jarka50
            Účastník

            Zasekla jsem se u toho jestli vzít ten zaklápěcí nebo ten otevřený 😀 … což?

          • #501056
            i
            irishanova
            Účastník

            Na tom otevřeném ta příprava bude delší 😉 já měla jasno v tom, že chci ten zaklápěcí, protože je v tom to jídlo opravdu rychle udělané 🙂

  • #493881

    Potřebovala bych servírovací mísy, ale zatím mi nic nepadlo do oka :/

  • #490915
    D
    DendulkaN
    Účastník

    Nemáte kuchyň osvětlenou led pásky ? Jestli ano tak mohla bych se zeptat kde je máte umístěné ?

    • #491102
      V
      VeveruškaP
      Účastník

      Mám je v kuchyni pod poličkou a ještě mám v plánu je šupnou do obýváku, protože to vypadá fakt moc hezky.

      • #492118
        B
        Bedriška Malá
        Účastník

        A jaké máte přesně? A kde jste je sehnali?

        • #492467
          V
          VeveruškaP
          Účastník

          Mám je tady odtud https://www.immax.cz/chytre-pasky/. Líbilo se mi, co všechno to umí, že mění barvy a hlavně se to všechno dá ovládat buď pomocí ovladače nebo telefonu 🙂

  • #490761
    P
    Penny
    Účastník

    Taky přidám doporučení 🙂 Koupila jsem si tuto sadu kuchyňských nožů https://dellinger.cz/cs/easy-line-series/2501-sada-4-nozu-ocilka-dellinger-easy-v-drevene-darkove-krabici-8594195887338.html a spokojenost teda maximální. Jsou super. perfektní kvalita. Sama jsem z nich unešená. A cena taky super.

  • #490469

    kvapik
    Účastník

    Já sehnala krásný věci na https://lahome.cz/ zkuste mrknout 😉

    • #490510
      e
      evcasl
      Účastník

      Super moc díky, mají parádní kousky.

      • #490570

        kvapik
        Účastník

        Není zač, vybralas něco? 🙂

        • #490658
          e
          evcasl
          Účastník

          Vybrala, zítra mi má přijít objednávka 🙂

          • #491057

            kvapik
            Účastník

            Tak co, spokojenost? Já teď ještě něco vybírám tak jsem si vzpomněla…

          • #491373
            e
            evcasl
            Účastník

            Jojo všechno je moc krásný a kvalitní 🙂

          • #491439

            kvapik
            Účastník

            Paráda, tak to jsem ráda

  • #490357
    e
    evcasl
    Účastník

    Taky sháním nějaké dózy a ještě ubrus, ale nikde se mi nic moc nelíbí.

  • #490335
    P
    Polinko
    Účastník

    Ahojky, já se teda musím pochlubit 😀 Já jsem si teď udělala radost a koupila si tento robot https://www.okay.cz/kuchynsky-robot-bosch-mum58258/. No jsem nadšená. A jako musím říct, že i se shopem jsem spokojená moc. Dobrá cena, zboží skladem a rychlý doručení. Všechno super 🙂

    • #490791
      l
      libuse86
      Účastník

      Ahoj, já teda musím říct, že jsi udělala dobře. I co se týká shopu. Okay je spolehlivej. Já, co jsem tam koupila, tak vždy vše super. Hlavně majá věci skladem a taky rychlý doručení. To jsem kolikrát fakt ocenila.

      • #492058
        M
        MarkyMala
        Účastník

        Moc hezkej výběr. Já si robota letos přeju k vánocům. Tak uvidíme, zda mé přání bude vyslyšeno 😀 No, ale do okay ježíška pošlu 😀

        • #493335
          B
          Bedriška Malá
          Účastník

          Já jsem zrovna robota kupovala mamce a koukni se na okay. Tam mají super výběr a hlavně ceny ok.

          • #494545
            G
            GabulkaKoc
            Účastník

            Jaký ten robot jsi vybrala? A měla mamka radost?

  • #490327
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Ahoj sdílejte prosím e-shopy s hezkými doplňky do kuchyně (dózy, hrníčky apod.) Díky 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist